Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner główny_niedziela
  • szewc_FB1
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Dzień Dziecka oraz Zjazd Starych Samochodów

Dzień Dzicka Dnia 30 maja (sobota) Galeria Olimp serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Dzień Dziecka połączony z XXIII Lubelskim Rajd Pojazdów Zabytkowych. Na ten dzień przygotowanych zostało wiele atrakcji, przede wszystkim dla najmłodszych, ale dorośli również znajdą dla siebie coś interesującego i z pewnością nie będą się nudzić.
Dzień dziecka to najradośniejsze, najbardziej roześmiane, rozkrzyczane, święto ze wszystkich. Na ten dzień z niecierpliwością czekają wszyscy milusińscy i już wiele dni na przód usiłują odgadnąć, jakie niespodzianki przygotowali im z tej okazji rodzice i dziadkowie.
Tego dna zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę. Będą czekać ?dmuchańce” do skakania na zewnątrz Galerii, różnego rodzaju zabawy, animacyjne, pląsy, gry i konkursy z nagrodami. Przygotowany zostanie również plac zabaw wewnątrz galerii a każde dziecko otrzyma słodką niespodziankę. Będzie można ozdobić swoją buzię kolorowym wzorem oraz pomalować włosy w fantazyjnym odcieniu. W trakcie dnia odbędą się niesamowite pokazy baniek mydlanych, występy clownów oraz szczudlarzy. Do zabawy zachęcać będą bajkowe postacie, a hostessy zapewnią liczne atrakcje dla wszystkich maluchów. Każdy uczestnik zabawy będzie mógł uwiecznić ten pełen niespodzianek dzień robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie.
Ponadto od godziny 15.00 na parkingu Galerii Olimp/CMT odbędzie się próba sportowa XXIII Lubelskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Przed Galerią pojawi się ponad 50 zabytkowych pojazdów z całej Polski. Tego dnia będzie można z bliska obejrzeć każdy pojazd i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Podobnie jak w zeszłym roku na parkingu przed Galią odbędzie się próba sportowa (wyścig na czas) zabytkowych samochodów a dzieci wystąpią w roli sędziów i wybiorą najładniejszy samochód zabytkowy.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa we wspólnej zabawie.

Poniżej kilka zdjęć z poprzedniego Rajdu Zabytkowych Samochodów.

41 6 3 5 2 1