Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_FS_957x304
  • banner_1166x320px (002)
  • OLIMPstudent

Weekend atrakcji w Galerii Olimp

tt1 W najbliższy weekend 20-21 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych na wspaniały weekend w Galerii Olimp. Przygotowaliśmy mnóstwo wspaniałych atrakcji zarówno dla małych jak i dużych. Zarówno sobota jak i niedziela będzie pełna różnych atrakcji, które rozpoczną się już od godziny 12.00. Całość poprowadzi znana nam wszystkim z TVP Lublin, miła i sympatyczna Anna Dąbrowska. Podczas tych dwóch dni będzie można obejrzeć wspaniały występ teatru, który zaprezentuje fragmenty pantomimicznego spektaklu dla dzieci „Śmietnik”. Trzy zabawne scenki odgrywane będą przez kolorowo ubranych aktorów mimów. Pantomima jest dla dzieci nie tylko samą w sobie ciekawą formą gry aktorskiej, pełną przerysowanych gestów, nadplastyczności czy ekspresyjnej mimiki. Jest przede wszystkim sztuką pobudzającą wyobraźnię dziecka.

akt1 akt2 akt3 akt4 akt5 akt6

Młodzież i dorośli będą mogli w tych dniach podziwiać wspaniałe kreacje letnich kolekcji odzieży ze sklepów znajdujących się w Galerii Olimp. W tych dniach prowadzone będą liczne konkursy i zabawy, w których zarówno dzieci, jaki dorośli będą mogli wygrać cenne nagrody.
A w sobotni wieczór ok.18.00 zapraszamy wszystkich na wspaniały koncertem zespołu ?TIPSY TRAIN” Zespół istnieje od 1992 r. Od początku działalności grupy brzmienie było zorientowane na klasykę hard-rocka lat 80-tych (Deep Purple, Black Sabbath, Rainbow) z domieszką nowoczesnego brzmienia. Opiera się ono o mocne, często dublowane riffy gitarowe wsparte potężnym brzmieniem sekcji rytmicznej.
TIPSY TRAIN ma swoim koncie wiele prestiżowych występów z gwiazdami polskiej sceny muzycznej (Budka Suflera, Lady Pank, Golden Life, Paweł Kukiz i Piersi, Dżem, Voo Voo, Sweet Noise), jak również zaproszenia w charakterze gwiazdy na wielkie wydarzenia muzyczne (m.in. Międzynarodowe Targi Muzyczne ?Music&Show” w Warszawie) oraz recitale w stacjach telewizyjnych.
Utwory grupy gościły na listach przebojów rozgłośni radiowych osiągając wysokie lokaty. Do singla zespołu ?Za, Zu, Zi”, opartego o motyw przewodni serialu pt. ?Kariera Nikodema Dyzmy”, Telewizja Polska nakręciła teledysk. W TIPSY TRAIN zaczynali swoje muzyczne przygody m.in. Wojtek Cugowski (współzałożyciel), oraz aktualnie występująca w zespole Bajm Maria Dobrzańska.
Aktualnie TIPSY TRAIN występuje w składzie:
-Grzegorz Kotyłło – gitara, śpiew
-Andrzej Bronisz – gitara
-Piotr Bańka – gitara basowa
-Michał ?Twister” Abramowicz – perkusja

TT

Koncert odbędzie się na terenie Galerii Olimp dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Galerię.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY