Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • baner główny_niedziela
  • baner-www-957x304px

Olimp Talent Show

show Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji ?Olimp Talent Show„. Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić się na casting, który odbędzie się 17 października w Galerii Olimp i zaprezentować swój talent: wokalny, taneczny, akrobatyczny itp.). Z pośród wszystkich uczestników wyłonionych zostanie 20 finalistów, którzy 24 października wezmą udział w finale akcji ?Olimp Talent Show”. Z pośród finałowej dwudziestki zostanie wyłonionych troje laureatów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody (za I, II, III miejsce).
Serdecznie zapraszamy.

1min

REGULAMIN AKCJI – ?OLIMP TALENT SHOW”
§ Organizatorzy

1. Organizatorem konkursu jest Galeria Olimp.
§ Uczestnicy konkursu

1. Akcja – ?Olimp Talent Show” ma charakter otwarty, może brać w nim udział każda zainteresowana osoba.
§ Zasady udziału w konkursie

1. Udział w akcji – ?Olimp Talent Show” jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny. Mogą w nim brać udział zarówno pojedyncze osoby jak i grupy osób w dowolnym wieku.

2. Warunkiem uczestnictwa w akcji – ?Olimp Talent Show” jest wzięcie udziału w castingu, który odbędzie się 17 października w Galerii Olimp i zaprezentowanie swoich talentów (wokalnych, tanecznych, akrobatyczny itp.). Z pośród wszystkich uczestników wyłonionych zostanie 20 finalistów, którzy 24 października wezmą udział w finale akcji ?Olimp Talent Show”. Z pośród finałowej dwudziestki zostanie wyłonionych troje laureatów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody (za I, II, III miejsce).
§ Czas trwania konkursu

1. Akcja – ?Olimp Talent Show” składa się z dwóch etapów.
2. Pierwszy etap – casting – rozpoczyna się z dniem 17 października 2009 roku o godzinie 10.00
3. Drugi etap – finał – rozpoczyna się z dniem 24 października 2009 roku o godzinie 15.00

§ Wyłonienie zwycięzcy

1. Finaliści i laureaci zostaną wyłonieni przez specjalnie powołaną komisję w skład, której wejdą przedstawiciele organizatorów.

§ Nagroda

1. Zwycięzcom akcji – ?Olimp Talent Show” zostanie przyznana nagroda.

2. Nagrodami w akcji – ?Olimp Talent Show” są:
a) za zajęcie I miejsca – laptop
b) za zajęcie II miejsca – rower
c) za zajęcie III miejsca – sprzęt stereo typu mini wieża

§ Odbiór nagrody

1. Nagroda zostanie dostarczona do zwycięzców pod wskazany przez niego adres lub w sposób uzgodniony ze zwycięzcami.
§ Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo przerwania, zmiany lub przedłużenia akcji – ?Olim Talent Show” w razie wystąpienia przyczyn od niego niezależnych.

2. Organizatorowi przysługuje prawo unieważnienia akcji – ?Olimp Talent Show” z powodu wystąpienia okoliczności siły wyższej.

3. Osoby, które nie spełnią któregokolwiek z wymogów określonych w niniejszym Regulaminie lub podadzą nieprawdziwe informacje, zostaną automatycznie wyłączone z akcji – ?Olimp Talent Show”.

4. Przystąpienie uczestnika do akcji – ?Olimp Talent Show” jest równoznaczne z akceptacją treści niniejszego Regulaminu.