Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner główny_niedziela
  • szewc_FB1
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Słodka licytacja piłki z autografem MARCINA GORTATA

min1 Już 6 grudnia o godz. 15.00 w Galerii Olimp w trakcie trwania imprezy mikołajkowej odbędzie się aukcja piłki z autografem Marcina Gortata w ramach akcji ?Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Licytacja nie ma charakteru finansowego, piłkę zdobędzie ten, kto zdeklaruje największą ilość słodyczy. Św. Mikołaj i Andrzej Kwiek, który przeprowadzi licytację zapowiadają niesamowite emocje. Chętnych, którzy chcą zlicytować piłkę jest już kilku, każdy może wziąć udział w licytacji. Wystarczy przyjść do Galerii i zdeklarować chęć wzięcia udziału w licytacji poprzez przekazanie nawet symbolicznej tabliczki czekolady.

Licytowana piłka jest jedną z pięciu, które przekazał Marcin Gortat do Polski. Przywędrowała do Lublina na mecz Spalding Super Cup PLKK Wisła Can-Pack Kraków-Lotos Gdynia, a następnie prezes PLKK Wiesław Zych przekazał piłkę Ewie Dados. następnie Ewa Dados przekazała piłkę podczas prezentacji drużyny OLIMP Start Lublin do Galerii Olimp, gdzie do dziś jest prezentowana. Dalsze jej losy poznamy już 6 rudnia.

W przeciągu całego dnia przewidzianych jest szereg atrakcji dla dzieci, spotkanie ze św. Mikołajem, oczywiście mnóstwo prezentów dla dzieci, zdjęcia ze św. Mikołajem. Będzie wesoło, kolorowo i bardzo słodko.