Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_BW_957x304
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

10-te Urodziny Galerii Olimp – zobacz jak się bawiliśmy

10-urodziny2

24 października 2010 r. odbyła się wielka impreza rozrywkowa z okazji 10-tych Urodzin Galerii Olimp w Lublinie. Tego dnia nie zabrakło atrakcji a wieczorny koncert Bajm oczarował licznie zgromadzoną widownię.

Już od rana Galeria Olimp zapełniła się tłumem spragnionym dobrej zabawy. Nikt nie był zawiedziony, gdyż przez cały dzień na wszystkich czekało mnóstwo wrażeń. Każdy, kto odwiedził w niedzielę centrum handlowe przy Al. Spółdzielczości Pracy znalazł coś dla siebie i mógł liczyć na znakomitą zabawę. Działo się naprawdę wiele. Można było podziwiać zapierające dech w piersiach akrobacje Lubelskiej Grupy Artystycznej, występy jednej z najlepszych szkół tańca Underground Dance Studio, pokazy karate oraz egzotyczny taniec brzucha. Dzieci miały okazje poznać najciekawsze zakątki naszej planety, dokąd zabrali je animatorzy ze stowarzyszenia KLANZA. Po ?podróży dookoła świata” każde z nich mogło też liczyć na atrakcyjny upominek. Odbyły się też pokazy mody, podczas których można było zobaczyć najmodniejsze w tym sezonie jesienno-zimowe kolekcje dostępne w Galerii Olimp. Na wszystkich gości czekał również ogromny tort urodzinowy przygotowany przez sieć Aldik oraz Delikatesy Alma. Nad dobra zabawą cały czas czuwała znana reporterka TVP Anna Dąbrowska.

Na tym atrakcje się nie zakończyły. Po południu odbył się kolejny program telewizyjny TVP Lublin ?Niedziela będzie dla Was”, transmitowany na żywo w TVP Lublin. Była więc okazja aby spotkać się ze znanymi gośćmi, zaproszonymi do programu m. in z Krzysztofem Cugowskim, Anną Chołotą, Kabaretem Mimiką czy nadzieją lubelskiej sceny muzycznej – zespołem Ex Mission.

Na zakończenie na wszystkich czekało nie lada wydarzenie. Punktualnie o godzinie 20 odbył się koncert jednego z najbardziej znanych zespołów na polskim rynku muzycznym – BAJM. Beata Kozidrak wraz z kolegami i koleżankami zaserwowała publiczności elektryzujący występ, który wszystkich wprawił w wielką euforie. Jakby tego było mało po koncercie odbył się iście magiczny pokaz sztucznych ogni.

Dla wszystkich którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu prezentujemy kilka zdjęć aby przypomnieć te piękne chwile. Ci którzy nie mieli okazji bawić się z nami nie powinni się martwić. Czeka na nich jeszcze niejedna znakomita impreza w Galerii Olimp.

0061 012 058 093 103 122 123 130 131 134 143 155 158 165 204 209 272 bez-nazwy-11