Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_FS_957x304
  • banner_1166x320px (002)
  • OLIMPstudent

W weekend piękności panie zmieniły się nie do poznania!

img_1076

W miniony weekend Klienci odwiedzający Galerię Olimp mieli okazję z bliska przyjrzeć się wiosennej metamorfozie trzech kobiet. Zobacz ich nowy wiosenny wizerunek.

Metamorfozy odbyły się w ramach Weekendu przyjemności w Galerii Olimp. W sobotę, spośród kandydatek zgłoszonych do udziały w metamorfozach wyłoniliśmy trzy Panie – Marzenę, Jolantę oraz Malwinę. Następnego dnia dzięki zabiegom kosmetycznym, fryzjerskim, makijażowi przeszły przemianę, która zupełnie zmieniła ich wygląd. Wszystko można było śledzić na telebimie a także w Internetowej Telewizji Lubelskiej ITVL. Organizatorami metamorfoz była sieć szkół Cosinus oraz Salon Kosmetyczno Fryzjersk Sky Spa.

Na początku panie udały się do Salonu Kosmetycznego Sky Spa, gdzie skorzystały z zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Dzięki relacji z Salonu można było podejrzeć jak wyglądają zabiegi a także posłuchać porad i wskazówek specjalistów zajmujących się uczestniczkami metamorfoz. Po opuszczeniu gabinetu Panie udały się w podróż po stylowych butikach Galerii Olimp w poszukiwaniu odpowiedniej kreacji. W doborze stroju, obuwia i dodatków wspierała je profesjonalna stylistka i kreatorska wizerunku. Ostatnim etapem w przemianie uczestniczek był makijaż wykonywany przez wizażystkę marki GOSH. Przy okazji wszyscy zgromadzeni mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat sztuki wizażu a także porad na temat wykonywania makijażu na co dzień.

Ostateczny efekt zachwycił wszystkich zgromadzonych. Uczestniczki zmieniły się nie do poznania, co można było zobaczyć porównując zdjęcia sprzed metamorfozy z oszałamiającym wyglądem Pań po ich zakończeniu.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie czekały tego dnia na klientów Galerii Olimp wydarzenia. Na scenie odbędą się również pokazy makijażu, pedicure i innych zabiegów upiększających oraz porady osób na co dzień zajmujących się profesjonalną sztuką wydobywania piękna i kobiecości. Wszyscy chętni będą także mogli skorzystać z darmowych zabiegów i porad na specjalnie przygotowanych do tego stoiskach. Najbardziej oblegane było stoisko sieci szkół Cosinus, gdzie liczne grono pań korzystało z makijażu wykonywanego przez słuchaczki szkoły. Odbyły się również pomiary tkanki tłuszczowej oraz konsultacje dietetyczne.

Wszyscy zainteresowani najnowszymi trendami w modzie mieli okazje poznać najnowsze propozycje butików na najbliższy sezon wiosenno- letni. Odbyły się bowiem liczne pokazy mody, podczas których można było obejrzeć najnowsze kolekcje takich marek jak: Vissavi, 4F, Reserved, Mohito, Reporter, Cache-Cache, Ann Kelly, Semper, Kappahl, Madonna, Monnari. Poznaliśmy również nową kolekcję obuwia Kazar oraz okularów przeciwsłonecznych dostępnych w salonie Optical Center. Klienci mogli również przyjrzeć się kolekcjom bielizny dostępnej w nowo otwartym salonie Bravossima a także poznać najnowsze trendy w stylizacji włosów dzięki pokazowi przygotowanego przez Salon Fryzjersko-Kosmetyczny AGADORA.

Nie nudziły się również dzieci. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ciekawe animacje, gry i zabawy, nie tylko w najnowszej części ale również w drugiej części Olimpu, przy Biurze Obsługi Klienta. Nasi najmłodsi uczestniczyli również w konkursie rysunkowym ?Namaluj swoją umalowaną mamę”. Prace były naprawdę zaskakujące i ciekawe, a najmłodsi klienci za swoją radosna twórczość otrzymali miłe upominki.

Mamy nadzieję że ostatni tydzień dostarczył wszystkim klientkom wiele przyjemności i zainspirował je do wykonania własnych metamorfoz.

img_1067 img_10762 img_1081 img_1092 img_1098 img_1107 img_1214 img_1230 img_1249 img_12661 img_12741 img_1279 img_1296 img_12733 img_12753img_13562

img_09532img_1023 img_1016 img_0992 img_1036img_0972 img_1045 img_1226img_0958 img_1244 img_1362 img_1354 img_1303 img_1032