Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_BW_957x304
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Empik Game Show – 21-22 maja i 28-29 maja !

empik-game-show

W dwa weekendy 21-22 maja i 28-29 maja zapraszamy wszystkich fanów gier, dobrej muzyki i zabawy na Empik Game Show !!! To  niepowtarzalna  okazja, aby przetestować premierowe gry familijne, wypróbować konsole multimedialne najnowszej generacji, a także sprawdzić się w konkursach i turniejach z atrakcyjnymi nagrodami.
Empik Game Show jest kierowany przede wszystkim do  tych osób, które nie mają licznych doświadczeń z grami video  i dopiero odkrywają ten rodzaj rozrywki. Organizowane przez Empik wydarzenie to wyjątkowa okazja, żeby poznać interaktywne gry familijne, które podbiły serca graczy na całym świecie, przetestować multimedialne nowości dostępne na polskim rynku i przekonać się, że gry vide to rozrywka, która gwarantuje dobrą zabawę  i może wciągnąć całą rodzinę.

Wśród uczestników Empik Game Show dużą popularnością na pewno będzie się cieszyć rewolucyjna konsola Nintendo 3DS, która umożliwia  oglądanie obrazu w 3D bez konieczności noszenia specjalnych okularów. Podczas Empik Game Show będzie można przetestować nie tylko samą konsolę, ale również wbudowane w nią aplikacje (aparat fotograficzny 3D, rzeczywistość rozszerzoną, Street Pass i in). Zapraszamy także do wypróbowania gier na popularną platformę Wii. Prezentowane będą  m.in.: Wii Part, Wii Sport, Wii Sport Resorts, Wii Fit oraz New Super Mario Bros. Empik Game Show będzie też okazją do spróbowania swoich sił w tańcu do przebojów Króla Popu w grze ?Michael Jackson: The Experience” na Kinect dla Xbox 360. Ta gra daje  możliwość jednoczesnego zmierzenia się z charyzmatycznym wokalem Króla Popu, jak i jego niepowtarzalnym tańcem. W grze trafimy wprost na wirtualną scenę, na której będzie można  zatańczyć oraz zaśpiewać do wybranej piosenki (jeden  z 29 hitów Jacksona).

Empik Game Show  to nie tylko prezentacja najnowszych gier, ale  także konkursy z nagrodami. W niedzielę o godzinie 16:00  zapraszamy  wszystkich chętnych do udziału w tanecznym turnieju, w którym główną nagrodą będzie kamera HD marki Panasonic. Natomiast wszyscy zwycięzcy tanecznych konkursów będą mieli szansę powalczyć o nagrodę główną – telewizor plazmowy Panasonic Viera, wyposażony w najnowszą technologię gwarantującą wyjątkową płynność ruchu w grach i  zaawansowaną technologię wyświetlania kolorów.

Partnerem Technologicznym Empik Game Show jest  Panasonic.

empik1

michael