Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • banner_główny
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

WIELKI KONKURS modelarski!!!

airline_piper_cherokee_46_arf

Już 22 i 23 października w ramach imprezy Weekend modelarski w Galerii Olimp, odbędzie się konkurs modelarski dla uczniów lubelskich szkół.

Konkurs będzie polegał na stworzeniu plastikowego modelu redukcyjnego, czyli miniatury rzeczywistego przedmiotu. Wszyscy uczestnicy otrzymają podobnej klasy model a także niezbędne do jego wykonania materiały. Następnie pod okiem profesjonalistów z Klubu modelarstwa Redukcyjnego ZTS Lublin będą mogli przystąpić do stworzenia swojego własnego dzieła. Na wszystkich uczestników czekać będą wspaniałe nagrody ufundowane przez Galerię Olimp oraz firmy działające w jej obrębie.

Konkurs zorganizowany zostanie na terenie centrum handlowego Galeria Olimp na Al. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie. Odbędzie się on w środkowej części Galerii tuż przy Biurze Obsługi Klienta (obok Supermarketu Aldik) Zmagania z modelami trwać będą zarówno w sobotę i w niedzielę godzinach w godzinach 11 – 15. Konkurs podzielony zostanie na trzy kategorie wiekowe, dla każdej z których zostanie dobrany odpowiedni dla wieku model.

Konkurs podzielony zostanie na kilka etapów – przygotowanie i złożenie konstrukcji w sobotę, malowanie modelu w niedzielę. W niedzielne popołudnie po zakończeniu prac nad modelami zostaną ogłoszone wyniki a gotowe prace będą zaprezentowane podczas głównej wystawy w ramach VI Lubelskich Spotkań Modelarskich. Wszyscy uczestnicy, którzy zakończą składanie modelu (warunkiem jest przekazanie sklejonego i pomalowanego modelu) otrzymają wartościowe nagrody a także dyplomy potwierdzające udział w konkursie.

Nad prawidłowym wykonaniem modelu będą czuwać profesjonalni modelarze z klubu ZTS Lublin a także animatorki dbające o dobrą zabawę i bezpieczeństwo uczestników.

Zgłoszenia do konkursu odbywać się będą na podstawie prawidłowo wypełnionych i dostarczonych Organizatorowi formularzy zgłoszeniowych. Formularze a także regulamin konkursu dostępne będą na stronie internetowej www.galeriaolimp.com.pl, a także w Biurze Obsługi Klienta Galerii Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 34, znajdującego się w środkowej części centrum handlowego tuż obok Supermarketu Aldik.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. Będzie to na pewno doskonała zabawa w gronie rówieśników a także niezwykle ciekawe i rozwojowe spędzenie wolnego czasu. Mamy nadzieję że dla wielu z uczestników udział w konkursie będzie także początkiem wspaniałej przygody z modelarstwem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy !

Formularz zgłoszeniowy do konkursu modelarskiego:

formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu modelarskiego:

regulamin-konkursu