Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner-www-957x304px
  • Godziny święta 957x304 OLIMP GALERIA 2018
  • Godziny święta 957x304 OLIMP rozrywka 2018
  • Olimp_KS_957x304

Przyjdź na spotknie ze Św. Mikołajem – 4 grudnia do Galerii Olimp!


już w niedzielę 4 grudnia 2011 r. do Galerii Olimp zawita prawdziwy Święty Mikołaj, który razem ze swoimi pomocnikami przywiezie wielki wór prezentów. Na terenie centrum handlowego odbędzie się wiele ciekawych aktywności i atrakcji.

 

Już od rana Galerię Olimp wypełni radosna, świąteczna atmosfera. W głównym holu najnowszej części centrum powstanie pięknie przystrojona zimowa wyspa, na której Święty Mikołaj oraz jego pomocnicy będą obdarowywali naszych klientów atrakcyjnymi prezentami. Tuż obok wyspy znajdować się będzie kącik zabaw i animacji dla dzieci. Święty Mikołaj zadba nie tylko o prezenty ale również o miłą i radosną zabawę. Podczas spotkania mikołajkowego odbędzie się między innymi świąteczne karaoke, czytanie bajek, śpiewanie kolęd, zabawy ze śnieżynkami oraz liczne konkursy z nagrodami. Razem ze Świętym Mikołajem będzie można także wykonać ozdoby świąteczne, zrobić sobie zdjęcia w bajkowych przebraniach do kalendarza na 2012 rok i zajadać się smakowitymi słodyczami.

Wśród innych atrakcji podziwiać będzie można występy przedszkolaków oraz pokazy Lubelskiego Sportowego Klubu Taekwon-do. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy punkty w których będą mieli możliwość rywalizowania w najnowsze gry na konsolę. W ramach eventu odbędzie się także turniej szachowy z cyklu ?Szachiści grają dla Polonii?, organizowany przez Lubelski Związek Szachowy.

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę. Prezentów i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie.