Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www 26 tydz
  • Olimp_FS_957x304
  • baner www aplik 957 x 304

II Lubelska Gala Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka – 3 – 4 marca 2012 r.

 

W dniach 3 – 4 marca 2012 r. w Lublinie odbędzie się wyjątkowa impreza poświęcona promocji i popularyzacji nowoczesnych metod edukacji i rozwoju dzieci.

Dzięki przychylności Zarządu Galerii Olimp II Lubelska Gala Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka pod hasłem ?POZWÓL DZIECKU ODKRYĆ JEGO POTENCJAŁ? odbędzie się na terenie Galerii OLIMP w Lublinie przy Al. Spółdzielczości Pracy 34.

Organizowana impreza jest pierwszą w tej skali okazją do wspólnej prezentacji poszczególnych ośrodków i instytucji. Stanowi doskonałą okazję aby pokazać Lublinianom i ich dzieciom jakie funkcjonują w tych dziedzinach placówki i jakie działania podejmują, dając tym samym okazję do poinformowania o rodzajach prowadzonych zajęć. Zawartość prezentacji wzbogacą także instytucje, które prowadzą działalność pozaszkolną dla dzieci i młodzieży wspierającą rozwijanie talentów i zainteresowań. W trakcie imprezy prowadzone będą pokazowe formy terapii i zajęć edukacyjnych oraz bezpośrednie prezentacje ośrodków.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Lublina Krzysztof Żuk, patronat medialny sprawują lokalne i regionalne media.

Impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę od godz. 10 do 20, zapraszamy. Wstęp jest bezpłatny.