Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner
  • banner_1166x320px (002)
  • OLIMPstudent
  • baner www 957 x 304px 19 - 08 tydz
  • Olimp_FS_957x304

Wielki Kiermasz Wielkanocny zapraszamy w dniach 30 marca – 1 kwietnia !

  W najbliższy weekend mamy przyjemność zaprosić Państwa na największy w regionie Wielkanocny Kiermasz tradycyjnej żywności, rękodzieła artystycznego i dekoracji świątecznych.

Od piątku do niedzieli (31 marca – 1 kwietnia) Galeria OLIMP wypełniona będzie tradycyjnymi wyrobami, które powinny znaleźć się na wszystkich wielkanocnych stołach.
W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 100 wystawców. Swoją obecność zapowiedzieli artyści, rzemieślnicy i twórcy ludowi z terenu całego kraju, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Wielkanocnych, tradycyjnych obrzędów oraz kuchni regionalnej.

Gwarantujemy, że nie zabraknie palm, pisanek, stroików, mazurków i bab wielkanocnych oraz wszelkich smakołyków dla łasuchów.
Tylko w Galerii OLIMP znajdziecie Państwo najwyższej jakości tradycyjne wyroby prezentowane bezpośrednio przez ich twórców.

Serdecznie, zapraszamy,

Miło nam poinformować, że najlepsze naturalne smakołyki zagościły na dobre we wnętrzach Galerii OLIMP i spotykać się tam będziemy cyklicznie co miesiąc.
Najbliższy termin to:
20 – 22 kwietnia ? Festiwal Samków
Galeria OLIMP, Al. Spółdzielczości Pracy 32 – 34