Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_FS_957x304
  • banner_1166x320px (002)
  • OLIMPstudent

Kiermasz Produktów Regionalnych 20 – 22 lipca

Jak co miesiąc Galeria OLIMP zaprasza wszystkich miłośników zdrowych i naturalnych produktów spożywczych na kolejną odsłonę ?Festiwalu Smaków?.

Najbliższy Kiermasz Produktów Regionalnych odbędzie się od piątku do niedzieli, 20-22 lipca.

Na Festiwalu Smaków nie zabraknie też jak zawsze najwyższej jakości sprawdzonych tradycyjnych polskich produktów, takich jak: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleby na zakwasie, pierogi, krokiety, oscypki, sery korycińskie ?swojskie?, ekologiczne warzywa i owoce, miody, konfitury, ciasta staropolskie, sękacze, soki naturalne,  piwa tradycyjne. Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym z tradycyjnych sklepów.

Uzupełnieniem sprawdzonej oferty doskonałych produktów spożywczych będą przedmioty rękodzieła przydatne w każdej kuchni.

Wszyscy wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje.  Zapowiada się nie lada gratka dla smakoszy, warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji do dokonania zakupów naprawdę smacznych i poszukiwanych produktów.

Kiermasz odbędzie się w Galerii OLIMP w Lublinie przy  Al. Spółdzielczości Pracy 34, od piątku do niedzieli od godz. 10 do 21, zapraszamy. Wstęp jest bezpłatny.