Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • Olimp_FS_VI_957x304
  • baner-www-957x304px

Kiermasz Produktów Regionalnych 26 – 28 października

Jak co miesiąc Galeria OLIMP zaprasza wszystkich miłośników zdrowych i naturalnych produktów spożywczych na kolejną odsłonę ?Festiwalu Smaków?.

Najbliższy Kiermasz Produktów Regionalnych odbędzie się już w ten weekend od 26 do 28 października.

Na Festiwalu Smaków nie zabraknie też jak zawsze najwyższej jakości sprawdzonych tradycyjnych polskich produktów, takich jak: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleby na zakwasie, pierogi, krokiety, oscypki, sery korycińskie ?swojskie?, ekologiczne warzywa i owoce, miody, konfitury, ciasta staropolskie, sękacze, soki naturalne,  piwa tradycyjne. Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym z tradycyjnych sklepów.

Uzupełnieniem sprawdzonej oferty doskonałych produktów spożywczych będą przedmioty rękodzieła przydatne w każdej kuchni.

Wszyscy wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje.  Zapowiada się nie lada gratka dla smakoszy, warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji do dokonania zakupów naprawdę smacznych i poszukiwanych produktów.

Kiermasz odbędzie się w Galerii OLIMP w Lublinie przy  Al. Spółdzielczości Pracy 32, od piątku do niedzieli od godz. 10 do 21, zapraszamy. Wstęp jest bezpłatny.

Już dziś zapraszamy na kolejne edycje Festiwalu, które odbedą sie w kolejnych miesiącach: 16 – 18 listopada i 18 – 23 grudnia.