Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_kuchnie
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px

Św. Mikołaj i jego pomocnicy już 2 grudnia w Galerii Olimp!

 Już 2 grudnia (niedziela ) będzie można spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników w Galerii Olimp.

Składniki przepisu na dobrą zabawę:

? Święty Mikołaj i jego pomocnik Elf

Święty Mikołaj siedząc w wielkim czerwonym fotelu wraz z Elfem będą przez cały dzień rozdawać prezenty. O każdej pełnej godzinie Mikołaj zaprosi dzieci do lekcji gry na dzwoneczkach, kolorowych rurach muzycznych i trójkątach oraz bębnach i cajonach. W ten cudowny dzień nie może zabraknąć muzyki i dźwięków.

?Taneczne zabawy ze Śnieżynką

Biała Śnieżynka ? pomocnik Św.Mikołaja zaprasza do śnieżnego tańca z białymi pomponami. Dzieci mogą się poczuć jak lekkie płatki wirujące na wietrze i melodią bożonarodzeniowych piosenek wyczarować śnieg.

? Piaskowa maszyna do pisania listów

Niesamowita podświetlana maszyna na której dzieci piszą listy do Św. Mikołaja.

Wiele radości, życzeń i kolorowych zdjęć.

? Piernikowe dekorowanie

Warsztaty dekorowania pierniczków w których dzieci będą mogły założyć profesjonalne czapki budyniówki, kolorowe fartuszki i pod okiem szefowej kuchni udekorować ciasteczka kolorowym marcepanem i polewami.

? Stoliczek plastyczny

Kącik plastyczny w którym dzieci będą mogły pomalować ogromne świąteczne kolorowanki a także napisać kilka słów na wielkim liście do Św.Mikołaja.

? Występ dziecięcych wokalistów

Kolędy ?Bijcie w kotły? oraz ?Jezusa narodzonego? zagra na skrzypcach i gitarze basowej para uczniów szkoły muzycznej.

? Wieszak Tekstur Świątecznych

Przeprowadzenie konkursów w postaci animacji przez Konferansjera na Wieszaku Tekstur Świątecznych na którym zawieszone są świąteczne skarpety do których Mikołaj wkłada prezenty.

? zabawy z robotami zdalnie sterowanymi

Tylko w Galerii Olimp będzie można pojeździć na specjalnie zaprojektowanym robocie, a także wykonać swój model samolotu papierowego i wraz z pyłem gwiezdnym wystartować z robotycznej wyrzutni.

? Świątecznie malowane prezenty dla dzieci

Malowanie Bożonarodzeniowych motywów: reniferki, aniołki, śnieżynki, mikołaje, choinki na policzkach najmłodszych.

? Świątecznie animacje ze Szkołą językową BEST

? Niesamowite budowle z Klocków CLICS

W specjalnie wydzielonej strefie , będzie można tworzyć niesamowite budowle przy użyciu Klocków CLICS. Będzie można zobaczyć wspaniałe budowle zbudowane z klocków.

We wspaniałej atmosferze pełnej pięknych strojów, niesamowitych aranżacji scenograficznych i świątecznych melodii każde dziecko otrzyma prezent od Galerii Olimp.

Dodatkowo w dniach 3-6 grudnia duet wokalistka i wiolonczelista w przepięknych wieczorowych strojach będą umilać zakupy i wprowadzać w przedświąteczną atmosferę trzema Bożonarodzeniowymi koncertami kolęd i melodii świątecznych. Występy potrwają od godz 16-19 przez cztery dni.

Przyjdź koniecznie a nie będziesz żałować!