Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • banner główny jesienne inspiracje
  • banner_950x304px
  • get gym banner główny
  • Carrefour_banner główny 19.10
  • carrefour_banner główny 19.10.(2)

Turniej MASTERS w Galerii Olimp 5 – 10 listopada

Właśnie ruszył Turniej MASTERS  Lubelskiej Ligii Bilardowej, który zakończy się w najbliższą sobotę 10 listopada  Wielkim Finałem w Galerii Olimp.

Pula nagród 2000 zł

GRUPA 1
  Rachwald Chagowski Potapczuk Iżycki Figatowski Wysocki
Rachwald Paweł            
Chagowski Tomasz            
Potapczuk Rufin            
Iżyczki Kamil            
Figatowski Adam            
Wysocki Daniel            

 

GRUPA 1 TERMINARZ

zawodnik

zawodnik

data

godz.

Rachwald Wysocki poniedziałek 5 listopada

16:00

Chagowski Figatowski poniedziałek 5 listopada

16:30

Potapczuk Iżycki poniedziałek 5 listopada

17:00

Rachwald Chagowski poniedziałek 5 listopada

17:30

Potapczuk Figatowski poniedziałek 5 listopada

18:00

Iżycki Wysocki poniedziałek 5 listopada

18:30

Rachwald Potapczuk poniedziałek 5 listopada

19:00

Chagowski Wysocki poniedziałek 5 listopada

19:30

Iżycki Figatowski poniedziałek 5 listopada

20:00

Chagowski Potapczuk piątek 9 listopada

16:00

Rachwald Iżycki piątek 9 listopada

16:30

Figatowski Wysocki piątek 9 listopada

17:00

Chagowski Iżycki piątek 9 listopada

17:30

Potapczuk Wysocki piątek 9 listopada

18:00

Rachwald Figatowski piątek 9 listopada

18:30

 

GRUPA 2
  Miernowski Brzozowski Zając Murat Ciuksza
Miernowski Jan          
Brzozowski Bartłomiej          
Zając Łukasz          
Murat Piotr          
Ciuksza Konrad          

 

GRUPA 2 TERMINARZ
Zawodnik Zawodnik data godzina
Brzozowski Ciuksza wtorek 6 listopada

16:00

Zając Murat wtorek 6 listopada

16:30

Miernowski Brzozowski wtorek 6 listopada

17:00

Zając Ciuksza wtorek 6 listopada

17:30

Miernowski Zając wtorek 6 listopada

18:00

Murat Ciuksza wtorek 6 listopada

18:30

Brzozowski Zając wtorek 6 listopada

19:00

Miernowski Murat wtorek 6 listopada

19:30

Brzozowski Murat wtorek 6 listopada

20:00

Miernowski Ciuksza wtorek 6 listopada

20:30

 

GRUPA 3
  Jamrowski Pierzchalski Kotorowicz J Duda Matysiak
Jamrowski Arkadiusz          
Pierzchalski Tomasz          
Kotorowicz Jacek          
Duda Piotr          
Matysiak Damian          

 

GRUPA 3 TERMINARZ
Zawodnik Zawodnik data godzina wynik
Jamrowski Duda środa 7 listopada

16:00

 
Kotorowicz J Duda środa 7 listopada

16:30

 
Jamrowski Pierzchalski środa 7 listopada

17:00

 
Pierzchalski Matysiak środa 7 listopada

17:30

 
Jamrowski Kotorowicz J środa 7 listopada

18:00

 
Duda Matysiak środa 7 listopada

18:30

 
Pierzchalski Kotorowicz J środa 7 listopada

19:00

 
Kotorowicz J Matysiak środa 7 listopada

19:30

 
Pierzchalski Duda środa 7 listopada

20:00

 
Jamrowski Matysiak środa 7 listopada

20:30

 

 

GRUPA 4
  Muda Jakubcewicz Sekuła Kotorowicz Klajn
Muda Michał          
Jakubcewicz Łukasz          
Sekuła Robert          
Kotorowicz Mariusz          
Klajn Krzysztof          

 

GRUPA 4 TERMINARZ
zwodnik zawodnik data godz. wynik
Jakubcewicz Klajn czwartek 8 listopada

16:00

 
Sekuła Kotorowicz M czwartek 8 listopada

16:30

 
Muda Jakubcewicz czwartek 8 listopada

17:00

 
Sekuła Klajn czwartek 8 listopada

17:30

 
Muda Sekuła czwartek 8 listopada

18:00

 
Kotorowicz M Klajn czwartek 8 listopada

18:30

 
Jakubcewicz Sekuła czwartek 8 listopada

19:00

 
Muda Kotorowicz M czwartek 8 listopada

19:30

 
Jakubcewicz Kotorowicz M czwartek 8 listopada

20:00

 
Muda Klajn czwartek 8 listopada

20:30