Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner główny 18.06
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Zadbaj o środowisko z UM Lublin i Galerią Olimp

Od dnia 18 grudnia w Galerii Olimp można korzystać z automatu do selektywnej zbiórki opakowań.

 

Automat zlokalizowany jest w nowej części Galerii Olimp na parterze w okolicy środkowego wyjścia na parking wielopoziomowy. Urządzenie będzie  przyjmowało butelki plastikowe (PET) oraz puszki aluminiowe.

Urządzenia zakupione zostały przez Urząd Miasta Lublin. W trosce o nasze środowisko wszyscy mieszkańcy Lublina i okolic którzy zechcą wesprzeć lokalny recykling i przyczynić się do tego, aby mniejsza ilość odpadów trafiała na składowisko może skorzysta z okazji i wrzucić plastikowe lub aluminiowe opakowanie po napojach do jednego z automatów. Dzięki zaawansowanej technologii automaty zidentyfikują opakowanie po kształcie i kodzie kreskowym. Pamiętajmy, że opakowania po środkach chemicznych czy kosmetykach nie zostaną przyjęte, a próba ?oszukania automatu? spowoduje uruchomienie alarmu.

 

Zasada funkcjonowania automatu jest prosta: należy oddać butelkę lub puszkę po napoju, a na zakończenie tej operacji nacisną guzik, który da sygnał o zakończeniu procesu. W podziękowaniu wydany zostanie paragon, który należy zachować i wykorzystać zgodnie z zasadami określonymi przez Galerię Olimp. Przy oddawaniu większej liści opakowań, guzik należy nacisnąć po włożeniu ostatniego opakowania, a na paragonie zostanie wydrukowana informacja o ilości i rodzaju przekazanych odpadów.

 

 

KONKURS ?ZADBAJ O ŚRODOWISKO?

 

 

Aby zachęcić do korzystania z automatu do selektywnej zbiórki opakowań Galeria Olimp we współpracy z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin organizuje konkurs pod nazwą ?Zadbaj o środowisko?. Dzięki organizacji konkursu, każdy z użytkowników automatu, po spełnieniu wszystkich wymaganych regulaminem punktów, będzie miał okazję wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Lublin i Galerie Olimp.

 

Konkurs będzie trwał od 20 grudnia 2012 r. do czerwca 2013 r. Podzielony będzie na miesięczne etapy pod czas których . Każdy z etapów kończyć będzie się w trzeci weekend każdego miesiąca kiedy to powołana przez organizatora komisja wybierze 40 Laureatów, którzy zostaną nagrodzeni upominkami. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zwrot pustych butelek do automatu, wypełnienie kuponu wydrukowanego przez urządzenie ( w tym Imię i Nazwisko oraz nr telefonu) oraz prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe widniejące na kuponie. Wypełniony paragon należy umieścić w urnie oznaczonej logo Galerii Olimp znajdującej się przy automacie. W konkursie biorą udział wszystkie prawidłowo wypełnione kupony wraz z poprawną odpowiedzią. W pierwszym etapie konkursu trwającego od 20 grudnia 2012  do 20 stycznia 2013 roku należy odpowiedzieć na pytanie ?Kto był  ambasadorem akcji ?jestem Eco 2012, promującym selektywną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego??

Spośród wszystkich prawidłowo wypełnionych kuponów, z poprawnie udzieloną odpowiedzią zostanie wybranych 40 kuponów o najwyższej wartości zwróconych opakowań. Dopuszczone Regulaminem jest spięcie kuponów w jedną całość co powoduje zsumowanie ich wartości (warunkiem jest że wszystkie kuponu muszą być wypisane na tą samą osobę). Kupony pojedyncze wypisane na tą samą osobę nie sumują się. Laureaci nagród, wybrani przez Komisję zostaną poinformowani o tym fakcie w przeciągu dwóch dni od dnia zakończenia każdego z etapów konkursu za pomocą sms-a na widniejący na kuponie numer telefonu.

 

W każdym etapie konkursu do wygrania będzie 20 sztuk zestawów gadżetów przekazanych przez Urząd Miasta Lublin ( w każdym z losowań jeden rodzaj gadżetu m. in. kubki termiczne, termosy, maty plażowe, torby termiczne, torby z juty, pamięć USB) oraz 20 sztuk upominków ufundowanych przez Galerię Olimp ( w pierwszym etapie konkursu zestawy gadżetów reklamowych oraz kosmetyków).

Nagrody będzie można odebrać w Biurze Obsługi Klienta Galerii Olimp, znajdującego się na parterze środkowej części obok Supermarketu Aldik.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie oraz zadbania o środowisko razem z Urzędem Miasta Lublin oraz Galerią Olimp.

 

REGULAMIN KONKURSU „ZADBAJ O ŚRODOWISKO”:

 

Regulamin konkursu Zadbaj o środowisko w Galerii Olimp