Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_www957x304
  • baner-www-957x304px
  • Olimp_FS_957x304
  • baner_styczeń

III Lubelska Gala Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka 9 – 10 marca

W dniach 9 – 10 marca 2013 r. na terenie Galerii Olimp odbędzie się wyjątkowa impreza poświęcona promocji i popularyzacji nowoczesnych metod edukacji i rozwoju dzieci – III Lubelska Gala Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka.

Organizowana impreza jest jedynym w tej skali cyklicznym wydarzeniem poświęconym promocji i popularyzacji wszechstronnych zagadnień dotyczących metod edukacyjnych, artystycznych i terapeutycznych realizowanych na terenie województwa lubelskiego. Stanowi doskonałą okazję, aby pokazać Lublinianom i ich dzieciom, jakie funkcjonują w tych dziedzinach placówki i jakie działania podejmują. Zawartość prezentacji wzbogacają także instytucje, które prowadzą działalność pozaszkolną dla dzieci i młodzieży wspierając rozwijanie talentów i zainteresowań. W trakcie imprezy prowadzone będą pokazowe formy terapii i zajęć edukacyjnych oraz bezpośrednie prezentacje ośrodków.

Poprzednie edycje Gali cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zadowoleniem, zarówno wśród odbiorców – rodziców i dzieci, a także wystawców – ciekawych osób oraz instytucji, które zaprezentowały się podczas imprezy. Zauważyliśmy tym samym, że tego rodzaju imprezy w naszym regionie są potrzebne, aktywizują i motywują do rozwoju wielu zainteresowań i talentów, nie tylko najmłodszych.

Gala stała się także skarbnicą wiedzy dotyczącą różnych form pomocy, terapii dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, przyciągająca wielu zwiedzających, dla których przyszłość, radość i rozwój ich dzieci są najważniejsze.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę (9 ? 10 marca) od godz. 10 do 20, zapraszamy. Wstęp jest bezpłatny.