Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_głowny_wiosna
  • baner głowny wydłużone godziny
  • baner 957 x 304 www KWIECIEN wolne niedziele
  • baner GetGym
  • szewc_banner główny

Na Dzień Dziecka wystawa fotografii dziecięcej i rodzinnej Pawła Kaniuka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, zaprezentowana będzie wystawa fotografii dziecięcej i rodzinnej autorstwa znanego fotografa dziecięcego – Pawła Kaniuka. Zebrane prace, będzie można oglądać przez 2 tygodnie, od 1-14 czerwca, w łączniku Galerii Handlowej OLIMP (przejście łączące nową i starą część Olimpu). Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Lublinie.

Na wystawie pokazanych będzie ponad dwadzieścia prac prezentujących fotografię ciążową, niemowlęcą, dziecięcą i rodzinną. Tego typu fotografia zdobywa coraz większą popularność w Polsce, a niewielu jest fotografów potrafiących pokazać piękno macierzyństwa i ojcostwa, uchwycić emocje drzemiące jeszcze w malutkich modelach i oddać radość oraz piękno pierwszych dni życia dziecka.

Paweł Kaniuk od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się fotografią (www.pawelkaniuk.pl), a od kilku jest członkiem Klubu Fotografów Dziecięcych, skupiającego najlepszych fotografów dziecięcych z całej Polski i gwarantującego najwyższy poziom wykonywanych zdjęć. Czy te prace mogą zachwycić? Czy oprócz walorów sentymentalnych i pamiątkowych posiadają jeszcze wymiar artystyczny? Będzie można przekonać się o tym, odwiedzając od najbliższej soboty Galerię Olimp i oglądając prezentowane tam fotografie?