Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner-www-957x304px
  • Godziny święta 957x304 OLIMP GALERIA 2018
  • Godziny święta 957x304 OLIMP rozrywka 2018
  • Olimp_KS_957x304

WySPA Spełnia Marzenia podopiecznych Hospicjum Małego Księcia w Lublinie

 

Już w najbliższą niedzielę 15 września zapraszamy na akcję zorganizowaną na rzecz podopiecznych Hospicjum Małego Księcia w Lublinie pod hasłem „WySPA Spełnia Marzenia”

Zapraszamy na spotkania z aktorami, muzykami, sportowcami, koncerty, licytacje naprawdę unikalnych przedmiotów przekazanych na ten cel przez naszych partnerów.

To tylko niektóre atrakcje, które możesz spotkać w niedziele 15.09.2013 w Galerii Olimp. Przyjdź i sprawdź sam co będzie się działo starujemy od. godz. 10.00.

Dochód z akcji zostanie przekazany na realizację marzeń trojga podopiecznych hospicjum Małego Księcia.
Biorąc pod uwagę ich trudną sytuację życiową chcemy przywrócić im uśmiech. Dzieciaki ustawiły nam wysoką poprzeczkę dlatego specjalnie ustawiona zostanie scena, podpięte nagłośnienie no i będzie się działo…

Dzieci jak to dzieci mają różne marzenia, część z nich związane są ich przyszłością, a niektóre tylko z chwilową przyjemnością.

Nasi marzyciele pragną otrzymać:

1) Szymon – syntezator z mikrofonem
2) Janek – gitarę elektryczną z piecykiem
3) Michał – niezbędna do rehabilitacji hydro matę

Zapraszamy wszystkich do aktywnego promowania akcji za pomocą portali społecznościowych, dodawania własnych znajomych do wydarzenia, oraz uczestnictwa 15 września 2013 roku w akcji, której organizatorami są studenci WSPA w Lublinie.

Akcję wspierają:

Magdalena Różczka, Tomek Antoniak Shift-R Tuning, Michał Dmk The Backstage Records, Kamil Gryzio „Gryzio SBF”, lubelscy rugbiści Budowlani, Hospicjum im. Małego Księcia, Paweł Trelaoraz Galeria Olimp.

http://www.youtube.com/watch?v=dDE1RrOLxhs&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=imz-pB538qg

http://www.sendspace.com/file/p9hapr