Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • banner główny jesienne inspiracje
  • banner_950x304px
  • get gym banner główny
  • banner główny black friday

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do szkoły”

W dniu 13 października odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczna droga do szkoły”. Poniżej prezentujemy listę laureatów.

Do konkursu zgłoszono ponad tysiąc prac, co pokazało wielkie zaangażowanie młodych osób oraz placówek oświatowych zagadnieniami bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Komisja, składająca się z przedstawicieli organizatorów Konkursu – Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie, Wydziału Ruchu Drogowego, Biura Promocji Promedia oraz Galerii Olimp , wyłoniła siedmiu zwycięzców konkursu. Wyróżniono także trzynaście dodatkowych prac. Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom oraz autorom wyróżnionych prac.

 

Szkoły Podstawowe

 

Pierwsze miejsca:


1. OLIWIA BORKOWSKA ? KL. II, ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, STARY POŻÓG 57 E
24-130 KOŃSKOWOLA, TEL. 81-881-25-27. (nauczyciel ELŻBIETA POLAK).

2. DOMINIKA BOCIAŃSKA ? KL. V, ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, STARY POŻÓG 57 E
24-130 KOŃSKOWOLA, TEL. 81-881-25-27. (nauczyciel ELŻBIETA POLAK).

3. ŁUKASZ MIKUSEK ? SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY, UL. NIEPODLEGŁOŚCI 8

08-530 DĘBLIN, TEL. 81-883-00-17. (nauczyciel MARCIN PAŚNICKI).

4. MAGDALENA FRĄK, KL.V, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEMBORZYCACH TERESZYŃSKICH 51, 20-515 LUBLIN, TEL. 81-750-00-64, (nauczyciel MONIKA DĄBROWSKA- KUZIOŁA kom.695 900-333).

5. JAKUB KURĘBSKI, KL.V, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEMBORZYCACH TERESZYŃSKICH 51, 20-515 LUBLIN, TEL. 81-750-00-64, (nauczyciel MONIKA DĄBROWSKA- KUZIOŁA kom.695 900-333).

6. KINGA KRASUSKA, KL.VI, SZKOŁA PODSTAWOWA MIKŁUSY, 21-404 TRZEBIATÓW, TEL. 25 796 00 98 (nauczyciel AGATA IZDEBSKA ? SIERPIEŃ).

 

Prace wyróżnione:


1. KLAUDIA CIEŚLAK, KL.IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZÓWCE 21-413 SEROKOMKA

2. JULIA GROBEL, KL. 2B, SZKOŁA PODSTAWOWA W PONIATOWEJ, UL. SZKOLNA 9 24-320 PONIATOWA, TEL. 695004844, (nauczyciel ANNA WOŹNIAK).

3. Gabriela KSIĄŻEK, KL. III, SZKOŁA PODSTAWOWA W BABICACH, BABICE 108 A 23-413 OBSZA, TEL. 84 689 10 39, (nauczyciel WIESŁAWA DYRKA).

4. WERONIKA KRASUSKA, KL.IV, SZKOŁA PODSTAWOWA MIKŁUSY, 21-404 TRZEBIATÓW, (nauczyciel AGATA IZDEBSKA ? SIERPIEŃ).

5. ALEKSANDRA DZIADOSZ, KL.II, PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w m. BIAŁA DRUGA 142 23-300 JANÓW LUBELSKI, TEL. 15 872 01 54, (nauczyciel EWA JARGIŁO).

6. HANNA ŁAWECKA, KL. IV, , SZKOŁA PODSTAWOWA MIKŁUSY, 21-404 TRZEBIATÓW, TEL. (nauczyciel AGATA IZDEBSKA ? SIERPIEŃ).

7. MICHAŁ SZMIT, KL. II A, SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCHAWIE, UL. SZKOLNA 8 23-100 BYCHAWA, TEL. 785 715 784, (nauczyciel MAŁGORZATA GRABCZYŃSKA).

8. KAROL OLESZCZYŃSKI, KL. III, ZESPÓŁ SZKÓŁ, STAW, STAW 72 22-151 STAW, TEL. 82 569 70 32, (nauczyciel GABRIELA OLESZCZYŃSKA).

9. ŁUKASZ KOSZOŁKO, KL.II, SZKOŁA PODSTAWOWA W WOSKRZENICACH DUŻYCH, WOSKRZENICE DUŻE 91 21-500 BIAŁA PODLASKA, TEL. 692 645 237, (nauczyciel EWA MIERZEJEWSKA-WOJTKOWSKA).

10. EMILIA SIKORSKA, KL. V A, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAMOŚCIU, TEL. 84 6383246, (nauczyciel AGNIESZKA FRYKOWSKA).

 

Szkoły Gimnazjalne


Pierwsze miejsce:

 

1. WERONIKA CHROMIŃSKA, PUBLICZNE GIMNAZJUM W TRZEBIESZOWIE, tel. 25 796 06 88, (nauczyciel AGATA IZDEBSKA ? SIERPIEŃ).

 

Prace wyróżnione:

 

1. NATALIA MAZUREK ? KL. III A, ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIEDLISZCZU, PUBLICZNE GIMNAZJUM, 22-130 SIEDLISZCZE, TEL. 82-569-22-13, (nauczyciel MAJĄ PODAĆ).

2. ANGELIKA TYWONIUK, KL. II, SZESPÓŁ SZKÓŁ, STAW, PUBLICZNE GIMNZJUM, STAW 72, 22-151 STAW, TEL. 82-569-70-32, (nauczyciel MARIOLA DUDZIC/HALINA DOŁGORUSKI).

3. AGATA TOKARZEWSKA, KL.I, GIMNAZJUM NR 1 W NIEDRZWICY DUŻEJ, UL. LUBELSKA 21A 24-220 NIEDRZWICA DUŻA, TEL. 81 517 57 32, (nauczyciel MAGDALENA KONOPCZYŃSKA).