Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner główny 18.06
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Otwarcie kolejnej części Galerii Olimp!

Dokładnie o 10 rano w sobotę 9 listopada, po raz pierwszy otworzyły się drzwi do nowej części Galerii Olimp. Tym samym najnowsza część największego centrum handlowego oficjalnie rozpoczęła swoją działalność.

Na dzień otwarcia nowej części, Galeria Olimp przygotowała wiele atrakcji dla swoich klientów. Na terenie centrum handlowego odbyły się liczne animacje i przedstawienia, utrzymane w tematyce filmowej. Na przybyłych tego dnia do Galerii Olimp czekały znane ze świata filmu postacie. Na pasażach handlowych można było spotkać szczudlarzy, mimów, maskotki ze świata bajek oraz charakterystyczne żywe rzeźby. Odbyły się również warsztaty sztuki teatralnej i filmowej, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tego dnia przewidziano ponadto specjalne strefy zabaw dla dzieci. Najmłodsi mogli oddać się zabawie w specjalnych strefach Lego, Mattel oraz Playmobil.  Wszystkim atrakcjom towarzyszyły liczne promocje i niespodzianki przygotowane przez nowych Najemców centrum handlowego. Największe zainteresowanie spośród nich wzbudził pokaz trików bilardowych wielokrotnego mistrza świata Bogdana Wołkowskiego. Zaprezentował on swoje najlepsze sztuczki, wykonywane podczas zawodów. Występ mistrza przygotowany został przez powstający w  nowej części Galerii  klub sportowo ? rozrywkowy MASTERS.

Nowa część Galerii Olimp jest już piątym obiektem, wchodzącym w skład kompleksu handlowego przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Inwestycja trwała dokładnie rok. Trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 18 000 m2, powstał w północnej części kompleksu. Nowa część uzupełniła dotychczasową ofertę głównie w segmencie rozrywkowym i familijnym.

Najważniejszym elementem oferty nowej części centrum jest Multikino. Jest to pierwszy w Lublinie multipleks kinowy tej sieci. Widzowie skorzystać będą mogli z ośmiu komfortowych sal kinowych, wyposażonych w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D, z najnowocześniejszym systemem dźwiękowym. W kinie przewidziano miejsca dla 1200 osób, w największej Sali będzie mogło zasiąść ich aż 300. Obok kina, na poziomie pierwszego piętra, powstała przestronna strefa food court z bogatą ofertą gastronomiczną. Znalazły się tu restauracja meksykańska Megustas, American Dream Restaurant, Dr Bardadyn Salad&Cocktail Bar, Pizzeria Stopiątka, Cukiernia Williams, Yogoland oraz Gofry Ireny. Na pierwszym piętrze funkcjonuje także sklep odzieżowy To Next

Na poziomie parteru najwięcej powierzchni zajął Toys?R?Us. Jest to największy w regionie sklep z zabawkami oraz artykułami dla dzieci, o powierzchni 1700 metrów kwadratowych. Na tym samym poziomie funkcjonuje także Supermarket Aldik, oferujący produkty spożywczo-przemysłowe, drogeria Rossmann, Moja Apteka, Ziaja, Kolporter, Roma ? Salonik dobrego smaku i aromatu, oraz Kantor. Niebawem, do grona sklepów powstałych w nowej części centrum, dołączy również Media Expert, działający w branży Multimedia, RTV, AGD.

Ofertę rozrywkową Galerii wzbogaci, otwierający się w połowie miesiąca listopada, klub sportowo ? rozrywkowy Masters w którym znajdą się stoły do gry w bilard i snookera, tory bowlingowe oraz część restauracyjna. Tuż obok mieścić się będzie największe w Lublinie Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek. Centrum czynne będzie od końca listopada. Oba punkty działać będą na poziomie drugiego piętra nowej części Galerii.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z otwarcia nowej części Galerii Olimp:

 

Otwarcie nowej części Galerii Olimp – PANORAMA 360′

http://zwiedzajlubelskie.pl/otwarcieolimp/