Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner główny 18.06
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Filmowe Mikołajki w kinach sieci Multikino

Multikino zaprasza wszystkie dzieci na filmowe Mikołajki. Na najmłodszych kinomanów będą czekały trzy magiczne filmy animowane: ?Kraina Lodu?, ?Ratujmy Mikołaja? oraz ?Rysiek Lwie Serce?. Wszystkie będzie można zobaczyć zarówno w wersji 2D i 3D.

W tym roku w Multikinie dzieci mogą wybierać w mikołajkowym repertuarze. Każdy mały kinoman znajdzie coś dla siebie, ponieważ od 6 do 8 grudnia na ekranach kin będą wyświetlane trzy filmy animowane.

Mikołajki można spędzić z bohaterami wspaniałej animacji studia Walta Disney?a ?Kraina Lodu?. Jest to zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa inspirowana baśnią ?Królowa śniegu? Hansa Christiana Andersena. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

Do wspólnej zabawy zaprasza również Elf Bernardem, główny bohaterem filmu ?Ratujmy Mikołaja?, który marzy aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę zabawnych komplikacji. W pełnej przygód podróży Bernardowi towarzyszy wesoły renifer z latającego zastępu Świętego Mikołaja.

Trzecia propozycja, to hiszpańska przezabawna i pełna szalonych przygód animacja ?Rysiek Lwie Serce?. Główny bohater Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

W ramach akcji ?Rodzina do kina? Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w mikołajkowych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmów ?Kraina Lodu?, ?Rysiek Lwie Serce? oraz ?Ratujmy Mikołaja?, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Ponadto Multikino zaprasza do kin na Poranki. Dzieci w sobotę i w niedzielę o 10.30 będą mogły zobaczyć przygody ?Baranka Shauna?, a o 12.00 ?Barbie i jej siostry w krainie kucyków?.