Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner główny 18.06
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Już w piątek 14 edycja Nocy Kina w kinach sieci Multikino!

Już 6 grudnia br. we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się 14. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły pond 20 tysięcy widzów. O tym, czy ta również będzie miała równie wysoką frekwencję dowiemy się w przyszłym tygodniu, gdy kinomani zawitają do wszystkich, trzydziestu kin na terenie całej Polski.

6 grudnia sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 14. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, horrory, kino akcji oraz filmy Sci-Fi.

Rozszerzona wersja ?One Direction: This is Us? tylko w Multikinie!

W sobotę 14 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się specjalny pokaz rozszerzonej wersji filmu ?One Direction: This is Us?. Dla fanów zespołu będzie to okazja, aby jeszcze raz przeżyć te niezwykłe emocje!

?One Direction: This is Us? to fascynujące i głębokie spojrzenie na życie w trasie światowego fenomenu muzyki pop. Film, w którym zawarto oszałamiające materiały z koncertów na żywo, opowiada niezwykłą historię drogi do sławy Nialla, Zayna, Liama, Harry?ego i Louisa. Od ich skromnych początków w rodzinnych miejscowościach, poprzez udział w X-Factorze, podboju świata i występie w słynnej londyńskiej O2 Arena. Uczestnicy pokazów usłyszą, co mówią sami chłopcy i zobaczą jakie naprawdę jest życie zespołu One Direction.

Film powstał z materiałów przygotowanych przez fanów. Dzieło ukazuje jak muzyka Bruce’a Springsteena wpływa na ich życie. Za reżyserię projektu odpowiada Baillie Walsh. Produkcją zajęli się Ridley Scott Associates i Mr Wolf.

14 grudnia film będzie wyświetlany o 15.00 we wszystkich kinach sieci Multikino:

Już za 10 dni, w piątek 13-ego o 22.00 w kinach sieci Multikino rozpocznie się ENEMEF: Noc Thrillerów. W repertuarze znalazły się: ?Oldboy. Zemsta jest cierpliwa?, ?Labirynt?, ?Stoker? oraz ?Panaceum?. Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

ENEMEF: Noc Thrillerów to idealna propozycja na piątek trzynastego i gratka dla tych, którym bliska jest zasada mistrza suspensu Alfreda Hitchcocka ?film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć”. Tak właśnie będzie w przypadku wszystkich czterech prezentowanych tej nocy produkcji. W repertuarze znalazły się: ?Oldboy. Zemsta jest cierpliwa? (tydzień po polskiej premierze), ?Labirynt?, ?Stoker? oraz ?Panaceum?. Każdy z tych filmów wywołuje dreszcz emocji i trzyma w napięciu od początku do samego końca. Niepewność, tajemnicza atmosfera, zaskakujące zakończenia i mroczne zagadki ? to wszystko sprawi, że uczestnicy tego nocnego maratonu nie usną nawet po całej nocy spędzonej w kinie!

Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl. Głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20.00.

 

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

ENEMEF: Noc Thrillerów odbędzie się 13 grudnia (piątek) jednocześnie w 22 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Dołącz na Facebooku: http://on.fb.me/1cMAanG

Remake kultowego ?Oldboya? na ekranach kin sieci Multikino

Już 6 grudnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo remake kultowego thrillera Park Chan-Wooka ?Oldboy. Zemsta jest cierpliwa? w reżyserii Spike?a Lee.

?Oldboy. Zemsta jest cierpliwa? to przepełniony mroczną atmosferą tajemnicy thriller dwukrotnie nominowanego do Oscara Spike?a Lee. Amerykańska produkcja została oparta w równej mierze na noweli graficznej autorstwa Garona Tsuchiya i Nobuakiego Minegishi, co na filmie wyreżyserowanym przez Park Chan-Wooka, który zdobył Grand Prix festiwalu w Cannes i stał się jednym z najpopularniejszych zagranicznych thrillerów wszech czasów. Składając hołd koreańskiemu oryginałowi, ?Oldboy…? Spike?a Lee wkracza jednocześnie na zupełnie nowy teren, pełen równie przerażającego mroku i wszechogarniającego cierpienia. Joe Doucett (Josh Brolin) z nieznanych sobie powodów zostaje porwany i uwięziony. Nie wie, kto jest jego oprawcą, ani jakie osoba ta ma wobec niego zamiary. Po dwudziestu latach niewoli Joe zostaje niespodziewanie wypuszczony na wolność. Owładnięty obsesyjną żądzą zemsty, próbuje odkryć, jakie siły stały za jego cierpieniem. Domyśla się, że niewola była formą kary, ale nie wie, za jakie winy. Nie wie także, że uwolnienie jest kolejnym etapem okrutnego planu.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.