Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • baner główny_niedziela
  • baner-www-957x304px

Przedpremierowe pokazy w Multikinie Lublin

?Hobbit: Pustkowie Smauga? od 25 grudnia w kinach sieci Multikino

Już 25 grudnia w kinach sieci Multikino i Silver Screen będzie można zobaczyć najbardziej wyczekiwaną premierę tego roku – ?Hobbit: Pustkowie Smauga? w reżyserii Petera Jacksona.

Tylko kilkanaście dni dzieli nas od najważniejszej premiery 2013 roku! Już 25 grudnia widzowie znajdą w repertuarze kin sieci Multikino drugą część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena ?Hobbit: Pustkowie Smauga?, będącą wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni”.

?Hobbit? to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji ?Hobbita”. Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany został w trzech częściach: ?Hobbit: Niezwykła podróż”, która miała premierę w grudniu 2012 roku, ?Hobbit: Pustkowie Smauga?, która wejdzie do kin w tym roku oraz ?Hobbit: Tam i z powrotem”.

We wszystkich kinach sieci Multikino drugą część najnowszej trylogii Petera Jacksona ?Hobbit: Pustkowie Smauga? będzie można zobaczyć w wersji: 3D z napisami, 3D z dubbingiem, 2D z napisami oraz 2D z dubbingiem. Ponadto produkcja w 3D będzie w wersji 48 klatek na sekundę w dziesięciu Multikinach: Gdańsk, Kraków, Poznań Malta, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Warszawa Złote Tarasy, Lublin oraz Katowice. Natomiast w nowo otwartym Multikinie w Katowicach w sali Xtreme widzowie będą mogli zobaczyć film wyświetlony nie tylko w 3D i w wersji 48 klatek na sekundę, ale również przy użyciu najnowocześniejszego systemu dźwiękowego Dolby Atmos.

Bilety na pierwsze pokazy filmu ?Hobbit: Pustkowie Smauga? będzie można już niedługo nabyć w kinach sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

O filmie ?Hobbit: Pustkowie Smauga?

Animacja ?Skubani? przedpremierowo w Multikinie

Od 25 grudnia 2013 r. do 2 stycznia 2014 r. w kinach sieci Multikino i Silver Screen będzie można zobaczyć przedpremierowo animację ?Skubani?. Film wejdzie na ekrany kin 10 stycznia 2014 roku.

?Skubani? to historia o dwóch indykach, które odkrywają wehikuł czasu w tajemniczym laboratorium rządowym i decydują się wrócić do pierwszego Święta Dziękczynienia, aby usunąć swoich pobratymców z menu (źródło filmweb.pl).

Bilety na pierwsze pokazy filmu ?Skubani? będzie można już niedługo nabyć w kinach sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

 

Wilk z Wall Street? już w grudniu w Multikinie

We wtorek 25 grudnia w kinach sieci Multikino i Silver Screen będzie można zobaczyć przedpremierowo film ?Wilk z Wall Street? w reżyserii Martina Scorsese, z Leonardem DiCaprio w roli głównej. Film wejdzie na ekrany kin 3 stycznia 2014 roku.

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe ? w tym także Belfort okazał się mistrzem.

Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

Bilety na pierwsze pokazy filmu ?Wilk z Wall Street?? będzie można już niedługo nabyć w kinach sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.