Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • baner główny_niedziela
  • baner-www-957x304px

7 grudnia w Galerii Olimp

7 grudnia do Galerii Olimp przybył, jak co roku, Święty Mikołaj. Zapewnił On najmłodszym wiele wspaniałych atrakcji, radosną zabawę, obdarował także dzieci wieloma- prezentami.

Po przybyciu na miejsce Święty Mikołaj, zasiadł na pięknie przystrojonym tronie, tuż obok wielkiej świątecznej choinki w holu głównym Galerii. Razem z Nim pojawiły się wspierające go śnieżynki i elfy a także nietypowi pomocnicy ? bracia Świętego Mikołaja. Przywędrowali oni na wielkich szczudłach i poprowadzili szereg zabawnych i nietypowych konkurencji sprawnościowych. Biorąc w nich udział, każdy z chętnych mógł liczyć nie tylko na dobrą zabawę ale także atrakcyjny upominek.

Święty Mikołaj poprowadził także koncert kolęd i pastorałek oraz karaoke, w czym dzielnie wspierał go zespół muzyczny. Potwierdził także swoje nadzwyczajne zdolności w pokazie iluzjonistycznym. Zaprezentował między innymi tajemniczy sposób wkładania prezentów przez szybę i inne magiczne sztuczki.

Mikołaj pojawił się również w najnowszej części Galerii Olimp. Odwiedził tam Magiczne Ogrody ? bajeczne miejsce, które powstało specjalnie na ten dzień. Razem z jego mieszkańcami i przybyłymi dziećmi oddał się tam beztroskiej zabawie. Dodatkowo na terenie Magicznych Ogrodów powstała budka fotograficzna, w której każdy mógł sfotografować się z Mikołajem, Królem Krasnoludów czy Bulwiakami.

Specjalnie na event Mikołajkowy dodatkowe atrakcje zorganizowały zaprzyjaźnione z Galerią Olimp organizacje. Pojawiły się między innymi piłkarskie maluszki SOCATOTS oraz Tygrysy z Lubelskiego Klubu Taekwon ? Do, prezentujące swoje niesamowite umiejętności. Animacje dla najmłodszych dzieci, zorganizowała Szkoła Językowa BEST a także Prywatne Przedszkole ELFIK. Na pasjonatów nauki i nowinek technicznych czekały pokazy robotyki TWÓJ ROBOT.PL oraz pokazy chemiczne i warsztaty z eksperymentami ?Mały Inżynier?.

Wizyta Świętego Mikołaja upłynęła w radosnej i zabawnej atmosferze. Razem z naszymi najmłodszymi klientami czekamy na jego wizytę w kolejnym roku a w ramach wspomnień prezentujemy Galerię zdjęć z Jego odwiedzin w Galerii Olimp.