Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • baner główny_niedziela
  • baner-www-957x304px

Styczniowe wydarzenia specjalne i premiery w Multikinie Lublin

Leonardo DiCaprio od piątku w Multikinie!

W najbliższy piątek 3 stycznia w kinach sieci Multikino i Silver Screen będzie można zobaczyć premierowo film ?Wilk z Wall Street? w reżyserii Martina Scorsese, z Leonardem DiCaprio w roli głównej.

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe ? w tym także Belfort okazał się mistrzem.

Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to, na co zasłużył.

Bilety na pierwsze pokazy filmu ?Wilk z Wall Street?? będzie można nabyć w kinach sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

?Wędrówki z dinozaurami? 3D w Multikinie!

W najbliższy piątek 3 stycznia w kinach sieci Multikino i Silver Screen będzie można zobaczyć premierowo fantastyczny film familijny ?Wędrówki z dinozaurami? 3D.

Po raz pierwszy w historii kina widzowie zobaczą, jak tak naprawdę wyglądał świat, gdy żyły dinozaury. Wytwórnia Twentieth Century Fox zaprasza na fantastyczny film familijny, dzięki któremu zajrzymy do prehistorycznego świata.

Paczi jest odważny, a jednocześnie zabawowy i sympatyczny. Żyje w górnej kredzie, czyli ostatnim okresie ery mezozoicznej (która trwała około siedemdziesięciu milionów lat temu) na obszarze, odpowiadającym dzisiejszej Alasce. Ten mały dinozaur stawia czoło wielkim wyzwaniom i zostaje bohaterem.

Filmowcy musieli wykazać się bujną wyobraźnią, kreując świat, w którym żyje Paczi, o czym już od najbliższego piątku będą mogli przekonać się widzowie.