Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
 • baner_13czerwca
 • baner główny 18.06
 • baner_kiermasz_06
 • baner główny_stylistka
 • baner-www-957x304px
 • baner główny_kuchnie

Wydarzenia specjalne i premiery w Multikinie Lublin

24 stycznia w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Hobbita, czyli maraton, na który czekali wszyscy fani trylogii ?Władcy Pierścieni” Petera Jacksona. Po dziewięciu latach od pierwszej serii na ekranach kin można oglądać ekranizacje powieści J.R.R. Tolkiena ?Hobbit, czyli tam
i z powrotem”.

Peter Jackson z małej książeczki Tolkiena postanowił zbudować 3-częściową filmową epopeję. I była to świetna decyzja ? mimo, że wielu początkowo nie mogło uwierzyć w powodzenie tak karkołomnego zadania. Najdrobniejsze szczegóły Śródziemia są dopracowane w każdym calu, przykuwają uwagę swoją tajemniczością i wykonaniem. To piękne, zapierające dech w piersiach filmy ? a wydawało się, że nie da się przeskoczyć poprzeczki zawieszonej wysoko przy okazji realizacji trylogii ?Władca Pierścienia?. Tym samym fani tolkienowskiego uniwersum po raz kolejny mogą rozkoszować się wspaniałą filmową ucztą.

ENEMEF: NOC HOBBITA odbędzie się 24 stycznia (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22.00, przewidywany koniec ok. 4.00 rano

Cennik biletów

– 19 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 19 zł każdy

– 21 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 22 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 23 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 25 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 9 stycznia. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Już w piątek Multikino zaprasza

na ENEMEF: Noc Smarzowskiego!

W piątek 17 stycznia o 22.00 w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Smarzowskiego. W repertuarze znalazły się cztery filmy reżysera, który jak nikt inny diagnozuje kondycję moralną rodaków: premierowo ?Pod Mocnym Aniołem? ? mocna jak spirytus opowieść o polskim sporcie narodowym, ?Drogówka?, ?Dom zły? oraz ?Wesele?.


ENEMEF i sieć kin Multikino zapraszają na pierwszy w 2014 roku nocny maraton filmowy ? przegląd filmów Wojtka Smarzowskiego. To twórca, który jak bodaj żaden współczesny filmowiec potrafi kreślić portret Polaków w ujęciu rodzinnym (?Wesele?), publiczno-prywatnym (?Drogówka?) czy historycznym (?Dom zły?, ?Róża?), umiejętnie piętnując nasze narodowe przywary. Jednak pijaństwo, korupcja czy skłonność do przemocy nie są jedynymi obiektami zainteresowania tego wybitnego reżysera. Niezależnie od tego, czy rzecz dzieje się na wiejskim weselu, w hermetycznym środowisku policjantów czy w szczerym mazurskim polu, po którym dopiero co przechadzały się armie najeźdźców i ?wyzwolicieli? ? Smarzowski w sposób zupełnie niezwykły potrafi ocalić ludzki rys swoich bohaterów, niespodziewanie odejść od wszechobecnej groteski (albo grozy) w stronę liryzmu.

ENEMEF: Noc Smarzowskiego odbędzie się 17 stycznia 2014 r. jednocześnie w 23 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

 

Repertuar:

 • ?Pod Mocnym Aniołem? ? premierowo

Polska 2013, 110 min

REŻYSERIA: Wojciech Smarzowski OBSADA: Robert Więckiewicz, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz

 • ?Drogówka?
  Polska 2012, 118 min

REŻYSERIA: Wojciech Smarzowski OBSADA: Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński

 • ?Dom zły?

Polska 2009, 105 min

REŻYSERIA: Wojciech Smarzowski OBSADA: Arkadiusz Jakubik, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa

 • ?Wesele?
  Polska 2004, 109 min

Wojciech Smarzowski OBSADA: Marian Dziędziel, Iwona Bielska, Tamara Arciuch, Maciej Stuhr, Paweł Wilczak

 

?Pod Mocnym Aniołem? 

W piątek 17 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo najnowszy film Wojtka Smarzowskiego ?Pod Mocnym Aniołem?.

Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera ?Drogówki?, ?Róży? i ?Wesela? to wstrząsająca opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego ? i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha ?Pod Mocnym Aniołem? (Nagroda Literacka NIKE 2001).

Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia Jerzy idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna picie. Potem kupuje alkohol w nocnym, wraca do swojego mieszkania i pije dalej. Bez końca. Trafia na oddział intensywnej terapii i po raz kolejny zostaje skierowany na kilkudniowy odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę (Andrzej Grabowski), personel (m.in. Robert Wabich) i innych pacjentów (Jacek Braciak, Kinga Preis, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Iwona Wszołkówna, Iwona Bielska, Krzysztof Kiersznowski), którzy tworzą barwną galerię postaci. Jedną z metod leczenia jest czytanie spisanych wcześniej opowieści, z czasów kiedy się piło. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, kierowca TIR-a, inżynier, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni.

?Pod Mocnym Aniołem? to opowieść o powolnym upadku człowieka spętanego nałogiem, niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, nadziei, kolejnym upadku, wielkiej determinacji, aż po światełko w tunelu w postaci odwzajemnionej miłości do kobiety, która jest ostatnią szansą na powrót do normalności i wyzwolenie się z potwornej choroby.

Natomiast Ben Stiller postanowił wyreżyserować współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych – ?Sekretnego życia Waltera Mitty? Jamesa Thurbera. Stiller zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami.

Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa intrygujących przygód. Kiedy wraz z koleżanką, w której się skrycie podkochuje, dowiaduje się, że grozi im utrata pracy, dokonuje niemożliwego ? rozpoczyna przygodę, o której do tej pory tylko śnił.

Ben Stiller uważa, że ekranizacja ?Sekretnego życia Waltera Mitty? to możliwość opowiedzenia klasycznej amerykańskiej historii w nowy sposób. Po raz pierwszy zetknął się z opowiadaniem w liceum. Na jego podstawie powstał film i sztuki teatralne, powstało nawet powiedzonko ?Być jak Walter Mitty?, oznaczające kogoś, kto spędza większość czasu na fantazjowanie. Aktor zachwycił się możliwością przeniesienia bohatera w XXI wiek ? czasy portali społecznościowych, minimalizacji, gwałtownego rozwoju technologii. Dzięki temu mógł stworzyć spektakularny film, wykorzystując nowoczesne techniki.

?Robaczki z Zaginionej Doliny? w Multikinie

W piątek 17 stycznia 2014 r. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację ?Robaczki z Zaginionej Doliny?.

Nie ma rady na owady! Kinowa wersja serialu, który odniósł niebywały sukces w ponad 80 państwach świata. W samej tylko Francji pierwszy sezon serii rozszedł się w imponującym nakładzie blisko pół miliona płyt DVD, a łączna ilość odsłon pojedynczych epizodów w serwisie Youtube już dawno przekroczyła 100 milionów.

W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.

?Robaczki z Zaginionej Doliny? to pierwsze na świecie połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją 3D. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii ? Thomasa Szabo i Hélene Giraud, urzeka zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Prowansji i niespotykaną jakością trójwymiaru. Sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawiają, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie ?Mikrokosmosu? i ?Avatara? z miejsca pokochają widzowie w wieku od lat 5 do 105. Te co brzęczą i fruwają, na swój film was zapraszają.

Bilety na pierwsze pokazy filmu ?Robaczki z Zaginionej Doliny? będzie można nabyć w kinach sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl. W ramach akcji ?Rodzina do kina? Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu ?Robaczki z Zaginionej Doliny?, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

?Śpiąca Królewna? Matthew Bourne?a

po raz pierwszy w Polsce na wielkim ekranie!

23 stycznia Multikino zaprasza na pokaz baletu ?Śpiąca Królewna? Matthew Bourne?a, czyli gotycki romans baletowy pół żartem, pół serio. Nagranie zrealizowano z olbrzymim rozmachem w maju ubiegłego roku w hipodromie w angielskim Bristolu.

Matthew Bourne przygotował swoim fanom niezwykłą niespodziankę – premierę ?Śpiącej Królewny? Piotra Czajkowskiego. Jest to trzeci, ostatni już balet Bourne?a, który powstał do muzyki rosyjskiego kompozytora. Pierwszym był ?Dziadek do orzechów? stworzony w 1992 roku dla Opery North, a drugim ?Jezioro łabędzie? z 1997. Na dokończenie trylogii Czajkowskiego trzeba więc było czekać aż piętnaście lat. Ta długa przerwa wynikała z pewnych obiekcji Bourne?a wobec tego baletu. Jak sam twierdzi treść ?Śpiącej królewny? zawsze powodowała w nim pewnego rodzaju chłód i obojętność. Choreografa porywała co prawda wspaniała muzyka Czajkowskiego, jednak cały spektakl przytłaczał go swoim splendorem, monumentalną formą i klasycznym blichtrem.


Bourne długo nie mógł wpaść na pomysł według jakiego klucza rozpisać swoją wersję ?Śpiącej królewny?. Do pracy zmobilizowała go wizyta w Rosji, gdzie zwiedził muzeum Czajkowskiego, co okazało się wydarzeniem niezwykle inspirującym, by nie rzec przełomowym dla powstania baletu, którym choreograf pragnął uczcić jednocześnie dwudziestą piątą rocznicę powstania swojego zespołu.

Matthew Bourne to brytyjski choreograf, którego nie trzeba przedstawiać. Jego sława dawno już przekroczyła granice nie tylko Wielkiej Brytanii, lecz także Europy, przebojem zdobywając Amerykę, Japonię, Australię… Najsłynniejszy jego spektakl ? ?Jezioro łabędzie?, na stałe wszedł do kanonu obowiązkowych dzieł, które musi zobaczyć każdy, kto chociaż w małym stopniu interesuje się tańcem. O popularności Bourne’a świadczy również fakt, że do jego zespołu New Adventures, który działa od 2002 roku, powoli ściągają bardzo dobrze wyszkoleni tancerze z całego świata, wiec poziom wystawianych spektakli wzrasta z sezonu na sezon. Ponadto od 2006 roku siedzibą New Adventure stał się prestiżowy londyński Sadler’s Wells Theatre. 

Fenomen angielskiego choreografa polega na tym, że spektakle Bourne’a przyciągają publiczność, która ze sztuką taneczną nie miała wcześniej nic wspólnego i sprawiają one, że widzowie nie tylko wychodzą z teatru zachwyceni, ale jeszcze niecierpliwie oczekują na kolejne przedstawienie.

5 dni z Justinem Biberem w Multikinie!

24 stycznia fani Justina Biebera zapamiętają na zawsze. Tego dnia uwielbiany przez miliony, najbardziej zjawiskowy gwiazdor muzyki pop zaskoczy wszystkich! Odkryje przed publicznością nie tylko swój spektakularny koncertowy talent, ale również intymne kulisy prywatnego życia! A wszystko na kinowym ekranie, w najbardziej oczekiwanym przez fanów na całym świecie filmie – ?Justin Bieber. Believe?. Film tylko przez 5 dni będzie pokazywany w sieci Multikino!

Film ?Justin Bieber. Believe? będzie jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać również jego prawdziwe emocje, gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy, pokaże jaki jest naprawdę. Zobaczymy go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop.

Reżyserfilmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: ?Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz. Co dzieje się, kiedy opada kurtyna i zostaje sam ? czy nie czuje się wtedy samotny? Kto wtedy na niego czeka? Jak sobie z tym radzi? Myślę, że widzowie będą zaskoczeni. Zobaczą młodego mężczyznę, który próbuje poradzić sobie nie tylko ze sławą i bogactwem, ale także z zakochaniem czy złamanym sercem. Bo w końcu jest człowiekiem, przeżywa to, co każdy z nas?.

?JUSTIN BIEBER. BELIEVE? ? jedyna szansa, żeby zobaczyć jaki jest naprawdę od 24 stycznia do 28 stycznia 2014 r. we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen w Polsce!

Szczegółowy rozkład seansów:

24.01.2013 ? godz. 15.30 i 18.00

25.01.2013 ? godz. 15.00

26.01.2013 ? godz. 15.00

27.01.2013 ? godz. 15.30 i 18.00

28.01.2013 ? godz. 15.30 i 18.00