Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • baner www 957 x 304px 19 - 28 tydz
  • galeria_olimp_957x304_v2

IV Lubelska Gala Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka 8 ? 9 marca w Galerii Olimp

W dniach 8 – 9 marca 2014 r. na terenie Galerii Olimp odbędzie się kolejna edycja wyjątkowej imprezy poświęconej promocji i popularyzacji nowoczesnych metod edukacji i rozwoju dzieci – IV Lubelska Gala Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka.

Organizowana impreza jest jedynym w tej skali cyklicznym wydarzeniem poświęconym promocji i popularyzacji wszechstronnych zagadnień dotyczących metod edukacyjnych, artystycznych i terapeutycznych realizowanych na terenie województwa lubelskiego. Stanowi doskonałą okazję, aby pokazać Lublinianom i ich dzieciom, jakie funkcjonują w tych dziedzinach placówki i jakie działania podejmują. Zawartość prezentacji wzbogacają także instytucje, które prowadzą działalność pozaszkolną dla dzieci i młodzieży wspierając rozwijanie talentów i zainteresowań. W trakcie imprezy prowadzone będą pokazowe formy terapii i zajęć edukacyjnych oraz bezpośrednie prezentacje wystawców.

Poprzednie edycje Gali cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zadowoleniem, zarówno wśród odbiorców – rodziców i dzieci, a także wystawców – ciekawych osób oraz instytucji, które zaprezentowały się podczas imprezy. Zauważyliśmy tym samym, że tego rodzaju imprezy w naszym regionie są potrzebne, aktywizują i motywują do rozwoju wielu zainteresowań i talentów, nie tylko najmłodszych.

Gala stała się także skarbnicą wiedzy dotyczącą różnych form pomocy, terapii dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, przyciągającą wielu zwiedzających, dla których przyszłość, radość i rozwój ich dzieci są najważniejsze.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę (8 ? 9 marca) od godz. 10 do 18, zapraszamy. Wstęp jest bezpłatny.