Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • baner główny_niedziela
  • baner-www-957x304px

Walentynkowe premiery i wydarzenia specjalne w kinach sieci Multikino

Walentynkowe premiery w Multikinie

 

Już 14 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo nietypową polską komedię romantyczną pt. ?Facet (nie)potrzebny od zaraz?, melodramat ?Zimowa opowieść? z Colinem Farrellem, komediodramat ?Ona? z Joaquinem Phoenixem oraz ?Miłość bez końca? z Alexem Pettyferem (?Jestem numerem cztery?).

Pierwsza walentynkowa propozycja, to ?Facet (nie)potrzebny od zaraz? – film, który zrywa z formułą typowo polskiej komedii romantycznej. Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na ?starą pannę?, nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) ? koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki ? Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z ?byłych? nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą ?siódemką” okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)?

?Zimowa opowieść? Akivy Goldsmana (nagrodzonego Oscarem scenarzysty ?Pięknego umysłu?) to historia, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem. Pewnej zimowej nocy złodziej Peter Lake (Colin Farrell) włamuje się do ekskluzywnej rezydencji. Okazuje się jednak, że dom wcale nie jest pusty. Bohater poznaje piękną Beverly Penn (Jessica Brown Findlay) i zakochuje się w niej. Kobieta cierpi jednak na ciężką chorobę i wkrótce umiera. Kiedy Peter dowiaduje się, że ma dar reinkarnacji, postanawia go wykorzystać, by uratować swą ukochaną?

Od najbliższego piątku na widzów będzie czekała również rozgrywająca się w Los Angeles w niedalekiej przyszłości historia przedstawiona w filmie ?Ona? Spike?a Jonze?a (?Adaptacja?) śledzi losy Theodora (Joaquin Phoenix), uduchowionego i dość skomplikowanego faceta, który zarabia na życie pisząc innym przejmujące, osobiste listy. Uwagę poszukującego nowego celu w życiu, rozbitego po długim związku Theodora zwraca pewnego dnia zaawansowany system operacyjny, obiecujący intuicyjną i wyjątkową obsługę. System rządzi się swoimi prawami ? aktywując go Theodor poznaje ?Samanthę?, pogodnie brzmiący kobiecy głos (Scarlett Johansson), który, jak można przypuszczać, należy do wrażliwej, spostrzegawczej i zabawnej osoby. Z czasem potrzeby i pragnienia Samanthy wydają się narastać, podobnie rzecz ma się z Theodorem. Ta przedziwna przyjaźń wkrótce przeradza się we wzajemne zauroczenie i miłość. Film zdobył pięć nominacji do Oscara, m.in. w kategorii najlepszy film i scenariusz oryginalny.

Ostatnia propozycja, to ?Miłość bez końca? Shany Feste, twórczyni melodramatu ?Najlepszy? z Piercem Brosnanem i Susan Sarandon, opowiada o romansie między nastolatkami. Z początku zauroczenie wydaje się być niewinne. Z czasem staje się jednak coraz bardziej mroczne i obsesyjne. Film jest remakiem ?Niekończącej się miłości” Franco Zeffirelliego z 1981 roku. W rolach głównych wystąpili Alex Pettyfer (?Jestem numerem cztery?) i Gabriella Wilde (?Carrie?), na ekranie zobaczymy także m.in.: Roberta Patricka, Bruce?a Greenwooda, Joely Richardson, Rhysa Wakefielda, Dayo Okeniyi i Emmę Rigby.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Już w sobotę ENEMEF: Noc Grozy w Multikinie!

15 lutego w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy, czyli antywalentynkowa propozycja dla wszystkich szukających wytchnienia po zalewie serduszek, różyczek, amorków i misiów z napisem „I love you”. Przerażającemu świętu mówimy ?nie” i 15 lutego ustanawiamy nowe święto, Antywalentynki.


W ramach odpoczynku od komedii romantycznych przy okazji najbliższego ENEMEFU jego uczestnicy będą mogli oglądać filmy grozy. W repertuarze znalazły się: przedpremierowy pokaz najlepszego filmu 2013 roku według
Quentina Tarantino – ?Duże złe wilki? oraz ?Sinister?, ?Następny jesteś Ty? i ?Obecność? na specjalne zamówienie widzów.

ENEMEF: NOC GROZY odbędzie się 15 lutego (sobota) jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 23.00, przewidywany koniec ok. 5.30 rano

Cennik biletów

– 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy

– 29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 33 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek 4 lutego. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

?Hamlet? z Rorym Kinnearem w Multikinie!

Multikino zaprasza 20 lutego o 18.00 na retransmisji sztuki ?Hamlet? z National Theatre Live.

National Theatre Live po raz kolejny w Polsce! 20 lutego w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w retransmisji ?Hamleta? z Rorym Kinnearem w roli głównej. Spektakl wyreżyserował długoletni dyrektor National Theatre ? Nicholas Hytner.

Obsada/Produkcja:

Rory Kinnear – Hamlet

Patrick Malahide – Klaudiusz,

Clare Higgins – Gertruda

David Calder – Poloniusz.

James Laurenson – Duch/Gracz Król

Ruth Negga ? Ofelia

Reżyseria ? Nicholas Hytner

Hamleta z National Theatre Live zobaczymy w czwartek 20 lutego o godzinie 18.00 w aż 13 kinach sieci Multikino. Zapraszamy do kin: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Bilety:

40 zł ? normalny

35 zł ? ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)

30 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety grupowe u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon – pt, 9-17):

U2 w trzecim wymiarze w Multikinie!

25 lutego w kinach sieci Multikino widzowie zobaczą na wielkim ekranie jedną z najpopularniejszych grup rockowych świata i zaśpiewaj razem z Bono i U2 takie przeboje jak: ?One? czy ?With or Without You?!


 

?U2 3D”, to pierwszy trójwymiarowy, cyfrowy zapis koncertu. Przeniesie on widzów na stadion, na którym występuje jedna z najpopularniejszych grup rockowych świata. Film rewolucjonizuje sposób, w jaki rejestruje się wydarzenia i imprezy artystyczne. Stanowi on krok milowy w porównaniu z tradycyjnymi metodami nagrywania koncertów i gwarantuje widzom, że poczują się tak jakby uczestniczyli w widowisku.

Film w reżyserii Catherine Owens i Marka Pellingtona powstał w Ameryce Południowej podczas ostatniego etapu trasy koncertowej „Vertigo”. Jest on połączeniem nowatorskiej techniki cyfrowej w technologii 3D i wielokanałowego zapisu dźwięku na poziomie Surround 5.1.

Wieczór z Collinem Farrellem i Russellem Crowe!

– czyli ?Zimowa opowieść? w ramach cyklu ?Kino na obcasach?

18 lutego sieć Multikino zaprasza wszystkie kobiety na pokaz filmu ?Zimowa opowieść? w ramach cyklu ?Kino na obcasach?.

W ramach drugiego w 2014 roku spotkania z cyklu ?Kino na obcasach? panie będą mogły obejrzeć ?Zimową opowieść? z Collinem Farrellem i Russellem Crowe. 

Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia. 

Lutowe spotkanie w ramach cyklu ?Kino na obcasach? odbędzie się w  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Partnerem lutowej edycji KNO jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner Kina na Obcasach, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na lutowe ?Kino na obcasach? już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

W lutym dla Pań przygotowaliśmy również specjalny konkurs dotyczący książki ?Achaja ? tom 1?.

Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują, że kolejne powieści z Achaja w tle zdobywają coraz większe rzesze sympatyków.

Andrzej Ziemiański – cykl powieściowy Achaja:

– Achaja – tom 1

– Achaja – tom 2

– Achaja – tom 3

– Pomnik Cesarzowej Achai – tom 1

– Pomnik Cesarzowej Achai – tom 2

– Pomnik Cesarzowej Achai – tom 3

Wydawca przygotował quiz. Szanse na wygraną wzrosną jeśli zapoznacie się funpagem Imperium Achai: