Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • baner główny_niedziela
  • baner-www-957x304px

Wydarzenia specjalne i premiery w Multikinie Lublin (07-18.02.2014)

 

ENEMEF: Noc Grozy 15 lutego w Multikinie!

 

W sobotę 15 lutego w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy, czyli antywalentynkowa propozycja dla wszystkich szukających wytchnienia po zalewie serduszek, różyczek, amorków i misiów z napisem „I love you”. Przerażającemu świętu mówimy ?nie” i 15 lutego ustanawiamy nowe święto, Antywalentynki.

W ramach odpoczynku od komedii romantycznych przy okazji najbliższego ENEMEFU jego uczestnicy będą mogli oglądać filmy grozy. W repertuarze znalazły się: przedpremierowy pokaz najlepszego filmu 2013 roku według Quentina Tarantino – ?Duże złe wilki? oraz ?Sinister?, ?Następny jesteś Ty? i ?Obecność? na specjalne zamówienie widzów.

ENEMEF: NOC GROZY odbędzie się 15 lutego (sobota) jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22.00, przewidywany koniec ok. 5.30 rano

Cennik biletów
– 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
– 29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 33 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek 4 lutego. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Plan projekcji i kolejność:
Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20.00.

 

?Jezioro Łabędzie? – legendarne nagranie z 1966 roku

po raz pierwszy w Polsce na wielkim ekranie!

13 lutego br. Multikino zaprasza na pokaz baletu ?Jezioro Łabędzie? Piotra Czajkowskiego w legendarnej inscenizacji z 1966 roku. W rolach głównych jeden z najsłynniejszych tancerzy świata Rodolf Nuriejew i brytyjska baletnica, tancerka, primabalerina Margot Fonteyn.

Po raz pierwszy na wielkim ekranie cyfrowa rekonstrukcja (High Definition) historycznego nagrania ?Jeziora Łabędziego? z 1966 roku z Rodolfem Nuriejewem i Margot Fonteyn w rolach głównych. Wiedeńska Opera Narodowa, balet w choreografii Rudolfa Nuriejewa oraz Wiedeńska Orkiestra Symoniczna pod dyrekcją Johna Lanchbery gwarantują emocje na najwyższym poziomie. Rudolf Nuriejew i Margot Fonteyn zrewolucjonizowali świat baletu przekraczając granice między klasycznym baletem, a tańcem współczesnym. Po mianowaniu ich najlepszym duetem baletowym wszechczasów Nuriejew stwierdził, że są jednym ciałem i jedną duszą.

Pokaz baletu ?Jezioro Łabędzie? odbędzie się w czwartek 13 lutego o godzinie 18.00 w 12 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Bilety:
Ceny biletów sa zróżnicowane w zależności od lokalizacji. Szczegółowy cennik można znaleźć na www.multikino.pl.
Bilety normalne i ulgowe można nabyć w kasach kin oraz na stronie www sieci Multikino.

Bilety grupowe do nabycia tylko u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach.
Program pokazu:
Start: 18:00
Czas trwania: 107 min.
Przerwy: brak

Wieczór z Collinem Farrellem i Russellem Crowe!

– czyli ?Zimowa opowieść? w ramach cyklu ?Kino na obcasach?

18 lutego sieć Multikino zaprasza wszystkie kobiety na pokaz filmu ?Zimowa opowieść? w ramach cyklu ?Kino na obcasach?.

W ramach drugiego w 2014 roku spotkania z cyklu ?Kino na obcasach? panie będą mogły obejrzeć ?Zimową opowieść? z Collinem Farrellem i Russellem Crowe.

Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.

Lutowe spotkanie w ramach cyklu ?Kino na obcasach? odbędzie się w  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Partnerem lutowej edycji KNO jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner Kina na Obcasach, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na lutowe ?Kino na obcasach? już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

W lutym dla Pań przygotowaliśmy również specjalny konkurs dotyczący książki ?Achaja ? tom 1?.

Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują, że kolejne powieści z Achaja w tle zdobywają coraz większe rzesze sympatyków.

Andrzej Ziemiański – cykl powieściowy Achaja:

– Achaja – tom 1
– Achaja – tom 2
– Achaja – tom 3
– Pomnik Cesarzowej Achai – tom 1
– Pomnik Cesarzowej Achai – tom 2
– Pomnik Cesarzowej Achai – tom 3

Wydawca przygotował quiz. Szanse na wygraną wzrosną jeśli zapoznacie się funpagem Imperium Achai:

https://www.facebook.com/ImperiumAchai?ref=hl

Plan wieczoru można znaleźć na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/wybrane/kino-na-obcasach-zimowa-opowiesc/

 

 

 

?LEGO? przygoda?premierowona ekranach kin sieci Multikino

 

Już 7 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację?LEGO? przygoda?, czyli pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO.

?LEGO? przygoda? to pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta(Piotr Bajtlik), zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana ? misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany. Animacja wyświetlana będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji ?Rodzina do kina? Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu ?LEGO? przygoda?, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

 

 

 

 

Trzy filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 7 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film science-fiction ?RoboCop? z Garym Oldmanem i Michaelem Keatonem, ?Jack Strong? Władysława Pasikowskiego o pułkowniku Kuklińskim oraz komedię ?Wykapany ojciec? z Vincem Vaughnem.

?RoboCop? to remake filmu Paula Verhoevena z 1987 roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Gary Oldman i Michael Keaton. W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Wytwarzane przez nią Drony już od lat wspierają zagraniczne siły militarne, przynosząc wytwórcom milionowe zyski. Teraz nadarzyła się okazja, by wypróbować kontrowersyjne technologie na rodzimym rynku. Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant, daje z siebie wszystko, aby powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Gdy zostaje ciężko ranny na służbie, OmniCorp dostrzega szansę na urzeczywistnienie planów stworzenia hybrydy maszyny i człowieka – policyjnego cyborga. Korporacja planuje wprowadzić RoboCopów w każdym mieście. Potentaci nie wiedzą jednak, że w maszynie bezgranicznie oddanej służbie sprawiedliwości może wciąż kryć się prawdziwy człowiek.

Władysław Pasikowski to reżyser, który kino sensacyjne ma wpisane w DNA. Spekuluje się, że jego najnowszy film ?Jack Strong? spodoba się widowni tak samo, jak jego kultowe już ?Psy?. Tym razem reżyser sięga po ukrywaną przez lata, historię szpiega, który uratował świat przed III wojną światową. Przedstawiona w filmie opowieść powstała w oparciu o autentyczne relacje i dowody. Scenariusz do filmu powstał w oparciu o rozmowy z ludźmi, którzy osobiście znali Jacka Stronga. Byli nimi: David Forden ? agent CIA, który prowadził sprawę Kuklińskiego, czy znany politolog, doradca prezydenta Jimmy?ego Cartera ? profesor Zbigniew Brzeziński. Film nakręcono w trzech językach ? polskim, angielskim i rosyjskim. W roli pułkownika Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego (?Róża?), w postać Davida Fordena wcielił się Patrick Wilson (?Prometeusz?), żonę pułkownika zagrała zaś Maja Ostaszewska (?Katyń?).

?Wykapany ojciec?, oparty na oryginalnym scenariuszu ?Starbuck?, to opowieść o Davidzie Wozniaku (Vince Vaughn), który prowadzi spokojne życie jako dostawca w rodzinnej firmie mięsnej. Bohater dwadzieścia lat temu zarabiał jako dawca nasienia. Nie rozważał konsekwencji, liczyła się forsa. Dziś niewiele się zmienił ? jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, zupełnie nieprzygotowanym na wiadomość, że jest ojcem 533 dorosłych już dzieci, z których 142 złożyło pozew o ujawnienie tożsamości ojca… W jednej chwili jego życie wywraca się do góry nogami, a jedno staje się pewne ? nigdy nie będzie mógł już narzekać na samotność, tym bardziej że jego dziewczyna, Emma (Cobie Smulders), jest w ciąży… W filmie oprócz Vince?a Vaughna i Cobie Smulders zobaczymy także Andrzeja Blumenfelda (?Różyczka?) w roli ojca głównego bohatera.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.