Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_BW_957x304
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Rodzinna Majówka w Multikinie

Rodzinna Majówka  w Multikinie

 

Dla tych, którzy postanowili spędzić weekend majowy w mieście Multikino przygotowało specjalną ofertę. Rodzinna Majówka w Multikinie czyli najpopularniejsze animacje 2D w specjalnej cenie
13 zł. A w repertuarze: ?Amazonia. Przygody małpki Sai?, ?Muppety: Poza prawem?, ?Lego: Przygoda?, ?Kraina Lodu?, ?Skubani?, ?Piłkarzyki rozrabiają?, ?Sarila?, ?Robaczki z Zaginionej Doliny?, ?Pan Peabody i Sherman?. Nie siedźcie w domu w długi weekend, wybierzcie się całą rodziną do kina!  

 

?Amazonia. Przygody małpki Sai? to film przygodowy
z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny. Sai, wychowana
w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się
z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda.

 

Ulubieńcy światowej publiczności powrócili na srebrny ekran
w filmie ?Muppety: poza prawem?. Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show. Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane
w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Postaciom głosu użyczyli m.in.: Michał Zieliński, Jacek Bończyk, Jarosław Boberek, Radosław Pazura i Jacek Braciak.

 

?LEGO? przygoda? opowiada historię Emmeta – zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód
i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego.

 

?Kraina lodu? to zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa inspirowana baśnią Hansa Christiana Andersena ?Królowa śniegu?. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach pomaga jej znawca górskich szlaków, Kristoff. W pełnej przygód wędrówce przez śnieżne zaspy towarzyszy im renifer Sven i bawiący do łez bałwanek o imieniu Olaf.

 

?Skubani? to przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: Indyka nikt nie tyka. Franek i Olo pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk ? jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie.

?Piłkarzyki rozrabiają? to historia o przyjaźni i pokonywaniu trudności, przed jakimi stajemy w życiu. Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Ace, pomocną dłoń podadzą mu? piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka.

 

?Sarila: Podróż do krainy legend? opowieść o wyprawie do magicznej krainy, która ma na celu pokonanie zaklęcia rzuconego na plemie Eskimosów. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego, psotnego leminga oraz zaprzęg wesołych psów husky. Scenariusz filmu oparto na prastarych indiańskich legendach.

?Robaczki z Zaginionej Doliny? – nie ma rady na owady! Kinowa wersja serialu, który odniósł niebywały sukces w ponad 80 państwach świata. W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania
o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.

 

?Pan Peabody i Sherman? to komedia animowana zrealizowana w studiu Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak ?Shrek? i ?Madagaskar?. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman, wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia z historii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru.

 

Dodatkowo w sieci kin Multikino w tym czasie będzie można zobaczyć przedpremierowo RIO 2 w regularnej cenie.

Pierwsza część ?Rio? zarobiła prawie pięćset milionów dolarów
i stała się światowym hitem. Druga część pokazuje życie Blu
i Julii, którzy założyli rodzinę, mają trójkę dzieci i mieszkają
w Rio. Blu stawia czoło swojemu wrogowi Nigelowi oraz próbuje nawiązać przyjazne stosunki z przerażającym teściem.

 

Na ekranach Multikina znajdą się również filmy w ramach Poranków filmowych, na których dzieci mogą oglądać swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji. W repertuarze o godzinie 10.30 będzie można zobaczyć przygody ?Parauszka i jego przyjaciół?. Natomiast podczas Poranków o godz. 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High.

 

Szczegółowy repertuar dostępny na www.multikino.pl

 

 

WALCZYMY Z NUDĄ W MIEŚCIE ? RODZINNA MAJÓWKA W MULTIKINIE!