Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_BW_957x304
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Majowe poranki w Multikinie

Majowe Poranki o 10.30 w Multikinie

z nowymi odcinkami ?Parauszka i przyjaciół?

 

W maju br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe przygody ?Parauszka i jego przyjaciół?.

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W maju o 10.30 Multikino zaprasza na nowe odcinki ?Parauszka i przyjaciół?, czyli pierwszy od ponad dziesięciu lat polski serial lalkowy, skierowany do dzieci między 3. a 6. rokiem życia. Został on wyprodukowany przez łódzkie studio Se-ma-for, laureata Oscara za animację dla dzieci ?Piotruś i Wilk?, przez wszystkich Polaków kojarzonego z kultowymi postaciami Uszatka czy Colargola. Pełen ciepła i humoru serial opowiada o przygodach dziewiątki przyjaciół, mieszkańców krainy zwanej ?Naszym lasem?. Poza głównym bohaterem ? zajączkiem Parauszkiem, spotkamy tu m.in. Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Srokę Madzię oraz lisa i wilka. Mali bohaterowie przeżywają mnóstwo przygód, jednocześnie ucząc się wspólnego rozwiązywania problemów. Wszystkiemu przygląda się jedyny dorosły w tej historii ? sowa Uhu, dając dziecięcym widzom wskazówki na temat właściwego zachowania. W każdym odcinku poruszane są takie kwestie jak miłość, przyjaźń, honor, odwaga czy odpowiedzialność.

Co ciekawe, serial wyprodukowano w całości w oparciu o tradycyjną animację lalkową. Na jego potrzeby artyści stworzyli mały świat ? lasy, wzgórza, fantazyjne domki oraz setki niewiarygodnych, maleńkich rekwizytów. Do dziesięciu ról powstało ponad sto lalek animacyjnych.

 

Majowe Poranki o 12.00 w Multikinie z upiornymi pięknościami
z Monster High! PREMIEROWO ?Strach, kamera, akcja!?.

 

W maju br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do upiorrrnego świata Monster High.

 

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

W maju o 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High. Na uczestników pokazów będą czekały ?Monster High: Upiorki rządzą? (02-04.05.2014), ?Monster High: Upioryż miasto strachu? (10-11.05.2014), ?Monster High: 13 życzeń? (17-18.05.2014) oraz PREMIEROWO ?Monster High: Strach, kamera, akcja!? (24-25.05.2014
i 31.05-01.06.2014).

 

?MONSTER HIGH: UPIORKI RZĄDZĄ?

?Monster High: Upiorki rządzą? ujawnia zamierzchły konflikt pomiędzy ?Normalsami?,
a ?Upiorami?, co oznacza, że zrobi się przerażająco! Od lat uczniowie Straszyceum byli ostrzegani przed Halloween. Za wszelką cenę mieli unikać konfliktów, a najlepiej nie wychodzić nawet z domów. Frankie ma jednak inne zdanie na ten temat, ponieważ wraz
z przyjaciółmi odkrywa, że kiedyś ?Normalsi? uwielbiali spędzać czas z ?Upiorami?!

Upiorki postanawiają cofnąć czas i wykorzystać ciemną noc, aby uczcić swoją wyjątkową osobowość, a jednocześnie pokazać wszystkim, że dobrze jest ?Być sobą. Być wyjątkową. Być potworem!?.

Projekcja: 2 ? 4  maja

 

?MONSTER HIGH: UPIORYŻ MIASTO STRACHU?

Upiorne marzenia spełniają się w Upioryżu! Kiedy nadarza się okazja aby Clawdeen Wolf? praktykowała u legendarnej kreatorki mody Madam Ghostier, Clawdeen i jej straszyciółki od serca natychmiast pakują walizki i wskakują do samolotu lecącego do pięknego Upioryża. Podczas gdy Clawdeen rywalizuje z dwójką godnych konkurentek Skelitą Calaveras? i Jinafire Long?, jej straszyciółki Frankie Stein? i Rochelle Goyle? odkrywają sekrety, które kryją się głęboko pod brukiem upioryskich ulic.  Dołącz do straczyciółek z Monster High?  aby przeżyć upiornie fantastyczną przygodę życia
w Upioryżu ? mieście gdzie upiorne marzenia naprawdę się spełniają.

Projekcja: 10 ? 11 maja

 

?MONSTER HIGH: 13 ŻYCZEŃ?

Uważaj, czego sobie życzysz! W związku z inauguracją nowego roku szkolnego
w Straszyceum? młodsza siostra Clawdeen Wolf?, Howleen, postanawia być jeszcze bardziej upiorna niż kiedykolwiek. Jej marzenia o zdobyciu popularności okazują się być całkowicie realne gdy wpada na dżina o imieniu Gigi Grant?, który spełni nie tylko 3, ale aż 13 jej życzeń! Upiorki szybko uczą się żeby ostrożnie wybierać życzenia, ponieważ każde z nich ma swoją ciemną stronę! Po jednym z żądań odmieniony został nawet duch Monster High?! Frankie Stein?, Clawdeen Wolf?, Draculaura? i ich fantastycznie upiorne straszyciółki wyruszają w podróż w głąb magicznej latarni aby ocalić szkołę
a przy tym emanują swoim zabójczym stylem na każdym kroku!

Projekcja: 17 ? 18 maja

 

PREMIERA! ?MONSTER HIGH: Strach, kamera, akcja!?

Draculaura? i jej straszyciółki wyruszają do Transylwanii, gdzie ma się odbyć koronacja królowej wampirów ? Draculaury?. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest tak prosta, jak zakładały. Przyszła królowa musi udowodnić, że jest prawowitą następczynią tronu,
a jej zadaniem będzie  odnalezienie  artefaktu, który potwierdzi jej tożsamość ? Starożytnego Wampirzego Serca. Draculaura? i jej straszyciółki wyruszają w upiornie fantastyczną podróż, podczas której odwiedzą Białą Wieżę Londoomu, popłyną nawiedzoną łódką wzdłuż Nowego Goreleanu, aby na koniec trafić do wytwornego Hauntlywood. Czy to wszystko pozwoli, aby Draculaura? otrzymała swoje wampirze moce i odkryła, że upiorne marzenia naprawdę się spełniają?

Projekcja: 24 ? 25 maja oraz 31 maja ? 1 czerwca

 

Majowe Poranki o 10.30 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć w kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

?Poranki? i oferta dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

 

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/