Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Grafika świąteczna 2017
  • plakat-swieta-2016-950x304
  • baner główny kiermasz
  • baner główny kucharze 957x304

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Galerii Olimp

W związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, NZOZ SANUS, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Tajemniczy Ogród oraz Galeria Olimp zapraszają na cykl wydarzeń poświęconych problematyce autyzmu.

Już 3 kwietnia  terapeuci Centrum Medycznego SANUS  będą udzielać porad w ramach Punktu Konsultacyjnego w Galerii Olimp. Ponadto zapraszamy Państwa na wystawę fotografii z przebiegu zajęć terapeutyczno-rehabilitacyjnych oraz kiermasz prac wykonanych przez naszym Pacjentów. Celem akcji jest propagowanie wiedzy na temat całościowych zaburzeń rozwojowych, udzielanie informacji dotyczącej procesów diagnostycznych, oddziaływań terapeutycznych, umożliwieniu kontaktu z lekarzami i specjalistami od lat zajmującymi się tym zaburzeniem. Punkt Konsultacyjny czynny będzie w godzinach 12.00 -17.00.

5 kwietnia w sobotę w Galerii Olimp  zostanie zorganizowany event poświęcony problematyce autyzmu.  Zainteresowani problematyką autyzmu będą mogli zasięgnąć informacji dotyczącej wspomnianej problematyki oraz działalności terapeutycznej placówek.

Obydwa wydarzenia odbędą się w lobby najnowszej części Galerii Olimp (Multikino), I piętro. Zapraszamy także do uczestnictwa w innych wydarzeniach związanych z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, organizowanych w naszym mieście.