Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_BW_957x304
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Wydarzenia specjalne i premiery w kinach sieci Multikino (11-18.04.2014)

Zdrada, zemsta i masa śmiechu!

– czyli ?Inna kobieta? w ramach cyklu ?Kino na obcasach? w Multikinie

 

22 kwietnia br. w sieci kin Multikino, w ramach cyklu ?Kino na obcasach?, kobiety będą mogły zobaczyć zabawną komedię ?Inna kobieta? z Cameron Diaz w roli głównej.

 

Podczas czwartego spotkania z cyklu ?Kino na obcasach? zaprezentowany zostanie nowy film Nicka Cassavetesa ?Inna kobieta?. Nic tak nie łączy jak słodka zemsta na niewiernym kochanku. Trzy rywalki jednoczą siły, by ukarać nielojalnego mężczyznę. Film to przestroga aby lepiej nie zadzierać z Cameron Diaz, Leslie Mann i Nicki Minaj.

 

Kiedy główna bohaterka (Cameron Diaz) dowiaduje się, że jej chłopak jest żonaty, postanawia się zemścić. Przez przypadek poznaje jego żonę (Leslie Mann) i odkrywa, że sporo je łączy. Zostają przyjaciółkami. Wspólnie dowiadują się, że niewierny mężczyzna ma jeszcze jedną kobietę na boku (Kate Upton) i postanawiają uknuć zemstę. Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera… żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) ? kolejna kochanka mężczyzny. Wspólne opracowywanie planu działania zbliża kobiety do siebie.

 

Kwietniowe spotkanie w ramach cyklu ?Kino na obcasach? odbędzie się w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

 

Partnerem kwietniowej edycji ?Kina na obcasach? jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner ?Kina na obcasach?, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

 

Bilety na kwietniowe ?Kino na obcasach? już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

 

 

             

Arka przyszłości na ekranach kin sieci Multikino

 

 

Już 11 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film ?Snowpiercer: Arka przyszłości?, czyli sugestywnie zrealizowane apokaliptyczne kino science fiction, które wyłamuje się z ram gatunkowych.
W buntownika przyszłości, w ekranizacji kultowego francuskiego komiksu, wcielił się Chris Evans (?Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz?).

 

?Snowpiercer: Arka przyszłości? to hollywoodzki debiut Joon-ho Bonga, jednego z najciekawszych koreańskich reżyserów ostatniej dekady, twórcy znakomitego ?The Host: Potwór?.
W buntownika przyszłości, w ekranizacji kultowego francuskiego komiksu ?Le Transperceneige?, wcielił się Chris Evans, odtwórca roli Kapitana Ameryki. Na ekranie zobaczymy też m.in.: Tildę Swinton, Johna Hurta i Eda Harrisa.
Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie żyją na koszt biednej większości. Ostatni wagon wypełniony jest dziesiątkami ledwo utrzymujących się przy życiu osób, odczuwających permanentne zimno i głód. Z kolei ci, którzy usadowili się w pierwszym wagonie składu są uznawani za wybrańców – zamieszkując luksusowe przedziały i nie myśląc o ludziach męczących się niemalże na wyciągnięcie ręki, oddają się bez reszty alkoholowym libacjom i narkotykowym orgiom. Pociągowa rzeczywistość jest pełna wszelkiego rodzaju wypaczeń, a o jakiejkolwiek równości nie ma i nie może być mowy. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji…

 

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

 

 

 

O filmie ?Snowpiercer: Arka przyszłości?

Reżyseria: Joon-ho Bong
Scenariusz: Joon-ho Bong, Kelly Masterson

Obsada:

Chris Evans – Curtis

Kang-ho Song – Namgoong Minsu

Tilda Swinton – Mason

Jamie Bell – Edgar

Octavia Spencer – Tanya

Ewen Bremner – Andrew

John Hurt – Gilliam

Ed Harris – Wilford