Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner-www-957x304px
  • Godziny święta 957x304 OLIMP GALERIA 2018
  • Godziny święta 957x304 OLIMP rozrywka 2018
  • Olimp_KS_957x304

Trening otwarty i ceremonia ważenia przed Galą Wojak Boxing Night! Już 29 i 30 maja w Galerii Olimp!

31 maja wielki boks wróci do Lublina za sprawą gali ?Wojak Boxing Night ? Back to the Top?. W głównym pojedynku były mistrz Europy królewskiej kategorii ciężkiej Albert Sosnowski skrzyżuje rękawice z obdarzonym potężnym uderzeniem Marcinem Rekowskim. Stawką pojedynku będzie pas mistrza Polski. Popularny „Dragon”, który niedawno krzyżował rękawice z Witalijem Kliczką zapowiada powrót w najlepszym wydaniu!

 

Z tej okazji Organizator Gali, firma Babilon Promotion, przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów zawodowego boksu. Gala poprzedzona zostanie treningiem otwartym gwiazd uczestniczących w wydarzeniu.  Zobaczyć będzie można zatem trening Łukasza Macica i Leonardo Tyner a także Marcina Rekowskiego i Alberta Sosnowskiego.

 

Wydarzenie będzie miało miejsce w czwartek 29 maja w holu głównym Galerii Olimp o godzinie 17.30.

 

W piątek 30 maja nastąpi dalsza część spotkania z bohaterami Lubelskiej Gali Wojak Boxing Night. O godzinie 15.30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do lobby najnowszej części Galerii Olimp (poziom 1 obok Multikina) na oficjalną ceremonię ważenia zawodników, występujących na sobotniej Gali. Będzie można też posłuchać co do powiedzenia mają główni aktorzy wydarzenia przed nadchodzącymi walkami a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz uzyskać ich autograf!

 

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia związane z Galą do Galerii Olimp. Zapraszamy też oczywiście na samo wydarzenie. Wojak Boxing Night już w sobotę 31 maja w lubelskiej hali Globus o godzinie 19.30!

 

A oto Galeria zdjęć z czwartkowego treningu otwartego: