Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_kuchnie
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px

Dzień Dziecka w Galerii Olimp. Tak się bawiliśmy!

W niedzielę 1 czerwca 2014 r. w Galerii Olimp świętowaliśmy ulubiony dzień naszych najmłodszych Klientów – Dzień Dziecka!  Na dzieci, które tłumnie zjawiły się w centrum handlowym czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Były m. in.

 

animacje i warsztaty kuglarskie

pokazy i eksperymenty chemiczne

angielski na wesoło

pokazy mody dziecięcej

zajęcia sportowe

pokazy tańca

robotyka dla dzieci

dmuchańce i kule wodne

rowerowy tor przeszkód Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego

pokazy Taekwon-do i małych Tygrysów TKD

smakowita wata cukrowa GRATIS dla wszystkich !!!

 

Specjalnie na to święto przygotowaliśmy też mnóstwo atrakcyjnych nagród. Najważniejszą z nich była, ufundowana przez Biuro Podróży ITAKA w Galerii Olimp, wycieczka do Disneylandu!

Specjalnie wydarzenia przygotowały też sklepy i punkty usługowe w Galerii. Poza licznymi promocjami można było skorzystać w nich z wielu wyjątkowych atrakcji. Ciekawe wydarzenia czekały na dzieci w Multikinie, gdzie oprócz specjalnego repertuaru z okazji Dnia Dziecka, powstała strefa kostiumowa.  Wyjątkowe atrakcje przygotował również największy sklep z zabawkami w naszym mieście – Toys R Us, w  okolicy którego powstała specjalna strefa zabaw.

Najwięcej frajdy dzieci miały oczywiście  w Centrum Rozrywki dla Dzieci KOZIOŁEK, gdzie mogły poszaleć na trzypiętrowej konstrukcji do zabawy,  na podłodze interaktywnej Fun Floor i skorzystać z wielu innych atrakcji. Jedną z najmilszych była oczywiście zabawa z Panem Koziołkiem.

W niedzielę odbyły się także pokazy mody dziecięcej. Młodzi modele i modelki zaprezentowali nam kolekcje sklepów takich jak Wójcik, Reporter Young, Go Sport, KappAhl, KNL i Toys „R” Us.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia i powspominania fantastycznej zabawy. Pamiętajcie, za rok też przygotujemy coś extra!