Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner główny 18.06
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Czerwcowe Poranki dla najmłodszych kinomanów w sieci kin Multikino

Czerwcowe Poranki o 10.30 w Multikinie ze ?Słoniczką Elli?, ?Tree Tu Tomem? i wesołym ?Dinopociągiem?

 

W czerwcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki ?Przygody słoniczki Elli?, ?Tree Tu Toma? oraz ?Dinopociągu?.

 

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

W czerwcu o 10.30 Multikino zaprasza na ?Przygody słiniczki Elli?, ?Tree Tu Toma? oraz ?Dinopociągu?.

 

Tree Fu Tom:

Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednak chłopiec dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis – miasto wewnątrz pnia drzewa? Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i  mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.

 

Przygody słoniczki Elli:

Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.

 

Dinopociąg:

Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Bohaterowie odbywają podróż po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów, aktywnych wulkanów, który obfituje w dinozaury oraz inne żywe stworzenia. Za pomocą Dinopociągu, dinozaury odbywają podróże w czasie i przestrzeni. Parowy pociąg, którego kierowcą jest pan Troodon – najbystrzejszy dinozaur, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Okna sprawiają, że nawet sauropodom o długich szyjach podróżuje się w nim wygodnie. Theropody mają wystarczająco dużo przestrzeni w wagonie panoramicznym. Natomiast dla dinozaurów żyjących w wodzie jest wagon z akwarium. Dinopociąg objeżdża cały świat dookoła, przemierza oceany i morza śródlądowe, pozwalając odwiedzić prehistoryczne podwodne zwierzęta, jak również dzięki magicznemu tunelowi czasowemu daje możliwość zwiedzenia całej ery mezozoicznej.

 

Szczegółowy harmonogram seansów:

 

7-8 oraz 14-15 czerwca, godz.: 10.30

 

Tree Fu Tom Największa śmiechunka

22

Przygody słoniczki Elli Klub dziewczynek

10

Przygody słoniczki Elli Spór o wyścigówkę

10

Dinopociąg Dolina Stygimolochów

14

Łączny czas trwania Poranka:

56

21-22 oraz 28-29 czerwca, godz.: 10.30

 

Tree Fu Tom Wyprawa

22

Przygody słoniczki Elli Trąbo-zuchy

10

Przygody słoniczki Elli Ella na zastępstwie

10

Dinopociąg Mała kocha ryby

14

Łączny czas trwania Poranka:

56

 

Czerwcowe Poranki o 10.30 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

 

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

 

?Poranki? i ofert dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

 

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

 

 

Czerwcowe Poranki o 12.00 w Multikinie
z upiornymi pięknościami z Monster High!

 

W czerwcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do upiorrrnego świata Monster High.

 

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

W maju o 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High. Na uczestników pokazów będą czekały ?Monster High: Upioryż miasto strachu? (7-8.06 i 14-15.06.2014) oraz ?Monster High: 13 życzeń? (21-22.06 i 28-29.06.2014).

 

?MONSTER HIGH: UPIORYŻ MIASTO STRACHU?

Upiorne marzenia spełniają się w Upioryżu! Kiedy nadarza się okazja, aby Clawdeen Wolf? i jej straszyciółki od serca praktykowały u legendarnej kreatorki mody Madam Ghostier, natychmiast pakują walizki i wskakują do samolotu lecącego do pięknego Upioryża. Podczas gdy Clawdeen rywalizuje z dwójką godnych konkurentek Skelitą Calaveras? i Jinafire Long?, jej straszyciółki Frankie Stein? i Rochelle Goyle? odkrywają sekrety, które kryją się głęboko pod brukiem upioryskich ulic.  Dołącz do straczyciółek z Monster High?  aby przeżyć upiornie fantastyczną przygodę życia
w Upioryżu ? mieście gdzie upiorne marzenia naprawdę się spełniają.

Projekcja: 7 ? 8 czerwca i 14 ? 15 czerwca

 

?MONSTER HIGH: 13 ŻYCZEŃ?

Uważaj, czego sobie życzysz! W związku z inauguracją nowego roku szkolnego
w Straszyceum? młodsza siostra Clawdeen Wolf?, Howleen, postanawia być jeszcze bardziej upiorna niż kiedykolwiek. Jej marzenia o zdobyciu popularności okazują się być całkowicie realne gdy wpada na dżina o imieniu Gigi Grant?, który spełni nie tylko 3, ale aż 13 jej życzeń! Upiorki szybko uczą się żeby ostrożnie wybierać życzenia, ponieważ każde z nich ma swoją ciemną stronę! Spełnienie jednego z nich odmienia nawet ducha Monster High?! Frankie Stein?, Clawdeen Wolf?, Draculaura? i ich fantastycznie upiorne straszyciółki wyruszają w podróż w głąb magicznej latarni, aby ocalić szkołę
a przy tym emanują swoim zabójczym stylem na każdym kroku!

Projekcja: 21 ? 22 czerwca i 28 ? 29 czerwca

 

Czerwcowe Poranki o 12.00 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

 

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

 

Poranki i ofert dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

 

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/