Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner-www-957x304px
  • Godziny święta 957x304 OLIMP GALERIA 2018
  • Godziny święta 957x304 OLIMP rozrywka 2018
  • Olimp_KS_957x304

Wydarzenia specjalne i premiery w kinach sieci Multikino (11.07 – 18.07.2014)

KnO-15lipca

Dwa filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino
Już 11 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: francuską komedię „Przychodzi facet do lekarza” Dany’ego Boona („Jeszcze dalej niż Północ”) oraz film SF „Ewolucja planety małp”, czyli kontynuację „Genezy planety małp”.

Relacja pacjent-lekarz nie była tak śmieszna od czasu „Depresji gangstera”. Komedię „Przychodzi facet do lekarza” wyreżyserował Dany Boon („Jeszcze dalej niż Północ”). Francuski aktor wcielił się także w głównego bohatera. Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej – jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela – doktora Zvenki (Kad Merad). Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet. Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu w środku nocy. Miarka przebiera się w końcu, gdy jak zwykle umierający Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia w stosunku do siostry doktora. Zvenka nie podziela poglądu, iż miłość jest lekarstwem na wszystko. Wprowadza więc w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. Plan równie łatwy jak resocjalizacja Hannibala Lectera…

„Ewolucja planety małp” to kontynuacja „Genezy planety małp”. W sequelu poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka. Rosnąca w siłę rasa genetycznie zmutowanych małp pod wodzą Cezara zmaga się z grupą ludzi, którzy przetrwali atak śmiertelnego wirusa, siejącego spustoszenie dziesięć lat wcześniej. Rozejm, który udaje im się osiągnąć, okazuje się krótkotrwały. Świat staje na krawędzi wojny, której zwycięzcy staną się dominującym gatunkiem na Ziemi. W „roli” Cezara ponownie wystąpił Andy Serkis, niezapomniany Gollum z „Władcy pierścieni”. Film w reżyserii Matta Reevesa („Projekt: Monster”) wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Przychodzi facet do lekarza”
Reżyseria: Dany Boon
Scenariusz: Dany Boon
Obsada:
Dany Boon – Romain Faubert
Alice Pol – Anna Zvenka
Kad Merad – Dr Dimitri Zvenka
Jean-Yves Berteloot – Anton Miroslav
Judith El Zein – Norah Zvenka
Marthe Villalonga – Matka Dimitriego
Valérie Bonneton – Isabelle
Bruno Lochet – Policjant imigracyjny

O filmie „Ewolucja planety małp”
Reżyseria: Matt Reeves
Scenariusz: Rick Jaffa, Amanda Silver, Mark Bomback
Obsada:
Gary Oldman – Dreyfus
Keri Russell – Ellie
Judy Greer – Cornelia
Andy Serkis – Caesar
Jason Clarke – Malcolm
Toby Kebbell – Koba
Kevin Rankin – McVeigh

 

Żeby historia nigdy się nie skończyła, nie może się nigdy zacząć – czyli „Pożądanie” w ramach cyklu „Kino na Obcasach”
15 lipca br. w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć świat fascynacji i zdrady z genialną Sophie Marceau
w komedii romantycznej „Pożądanie”.

Podczas lipcowego spotkania z cyklu „Kino na obcasach” zaprezentowany zostanie opowieść o ryzykowanym uczuciu i miłości, która burzy wszelkie zasady. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna jest
w angażowanie się w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

Ekskluzywna kolacja, kieliszek wina, przypadkowe spotkanie. Piękna nieznajoma, niewinność, namiętność… Pożądanie!

Lipcowe spotkanie w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Partnerem lipcowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner „Kina na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na lipcowe „Kino na obcasach” już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

 

KnO-15lipca_Grafika1

 

ENEMEF: NOC STEP UP z premierą „Step Up: All In”  już 18 lipca w Multikinie

ENEMEF: Noc Step Up to najbardziej roztańczony maraton tego roku. To także niepowtarzalna okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć niesamowite układy choreograficzne i posłuchać największych hitów m.in.: Missy Elliot, Kanye Westa czy Jaya Z. Tej nocy przeniesiesz się do świata tańca, marzeń, miłości, przyjaźni i dobrej zabawy dzięki serii Step Up. W repertuarze znalazły się:
– Step Up 2 (projekcja z DVD),
– Step Up 3D,
– Step Up 4 Revolution 3D,
– Step Up 5 All In 3D (PREMIEROWO).

Dołącz na Facebooku:
http://on.fb.me/1nJUtpT

*** Więcej informacji ***
znajdziesz pod adresem: http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC STEP UP odbędzie się 18 lipca (piątek) jednocześnie w 27 Multikinach
w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.
Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 05:30 rano

Ceny biletów
Elbląg, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Łódź, Rumia, Słupsk, Włocławek, Poznań 51, Poznań Malta, Szczecin:
– 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy
– 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 29 zł: cena normalna

Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Radom, Rzeszów, Rybnik, Tychy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Warszawa Targówek, Ursynów, Wola, Zabrze:
– 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
– 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 33 zł: cena normalna
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający
do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w środę 2 lipca po 16:00. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

 

 

Informacje o filmach:

Step Up All In 3D (PREMIEROWO)
Step Up All In, USA 2014, 100’
reżyseria: Trish Sie
scenariusz: John Swetnam
obsada: Adam G.Sevani, Alyson Stoner, Ryan Guzman, Izabella Miko

Specjalny, premierowy pokaz wyczekiwanej przez fanów najnowszej części serii!
W „Step Up All In 3D” na ekranie pojawią się aktorzy znani z poprzednich części filmu.
W jednej z ról wystąpiła polska aktorka Izabella Miko, znana m.in. z tanecznego hitu „Kochaj i tańcz”.
We wnętrzach luksusowego hotelu w Las Vegas do rywalizacji przystąpią uczestnicy wcześniejszych turniejów tanecznych: Sean, Andie, Moose, Jenny Kido, Eddy, Camille Jason, Hair, Monster, Vladd i bliźniaki Santiago. Parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności.
Soundtrack do „Step Up: All In 3D” zawiera utwory m.in.: Kanye Westa, Jaya Z oraz Iggy Azalei.

Step Up 4 Revolution 3D
Step Up 4 Revolution, USA 2012, 100′
reżyseria: Scott Speer
scenariusz: Jenny Mayer
obsada: Stephen Boss, Ryan Guzman, Kathryn McCormick
muzyka: Aaron Zigman

„Step Up 4 Revolution 3D” to nie tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją!
Pochodzą z Miami na Florydzie. Nazywają się „The Mob” i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda lokalizacja może stać się parkietem. Grupie przewodzi Sean, który spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami, aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych – dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Tancerze muszą działać żeby uratować swoje rodzinne strony.
Porywające, dynamiczne i zapierające dech w piersiach popisy taneczne na ulicach Miami ze świetną muzyką w tle.

Step Up 3D
Step Up 3D, USA 2010, 107’
reżyseria: John M. Chu
scenariusz: Amy Andelson, Emily Meyer
obsada: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Sharni Winson
muzyka: Bear McCreary

„Step Up 3D” to żywiołowi tancerze, pomysłowa choreografia, imponujące wykonanie
i naprawdę doskonałe efekty 3D.
Luke jest tancerzem ulicznym, jego jedyną rodziną są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać rywali z ekipy House of Samurai. Zbliża się dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy uzupełnią skład jego grupy i zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem a dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć ich miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw…
Serce bije mocniej a nogi same rwą się do tańca, kiedy pojawia się muzyka i bohaterowie opanowują parkiet.

Step Up 2 (wersja z DVD)
Step Up 2 the Streets, USA 2008, 98′
reżyseria: Jon Chu
scenariusz: Toni Ann Johnson, Karen Barna
obsada: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam Sevani, Danielle Polanco
muzyka: Missy Elliot, Flo Rida, Pretty Ricky, Danity Kane

Najgorętsze układy taneczne, niesamowita ścieżka dźwiękowa, dwa razy bardziej roztańczony film od pierwszej części. Znajdziesz w nim 200% tańca i 200% najlepszej muzyki m.in. w wykonaniu Missy Elliot, Flo Ridy i Danity Kane.
Chase i Andie, to dwójka studentów w Maryland School of Arts, których różni praktycznie wszystko. Ona trafiła tam z konieczności, należy do nielegalnej grupy tanecznej 410 Crew i chce brać udział w największej ulicznej bitwie tanecznej. On jest najpopularniejszym tancerzem w szkole, pupilkiem nauczycieli i bratem nowego dyrektora szkoły. Największym marzeniem Andie jest wygranie w bitwie ulicznych grup tanecznych. Sprawa komplikuje się, kiedy zostaje wyrzucona ze swojej ekipy. Okazuje się, że jedynym sposobem na zrealizowanie jej marzeń będzie współpraca z Chasem i znajomymi
z Maryland School of Arts.
Mogłoby się wydawać, że to kolejna romantyczna opowieść z tańcem w tle, ale „Step Up 2″ to przede wszystkim gorący pokaz układów tanecznych i historia z pazurem.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
– ograniczenie wiekowe: 15 lat; osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na www.enemef.pl
(na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na www.multikino.pl,
– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,
– specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 21 lub 25 zł (o 8 zł niższej niż normalna) można kupić tylko w terminie, podanym w SMSie; SMSy zniżkowe zostaną wysłane
do Szczęśliwców, wybranych ze wszystkich zarejestrowanych na www.enemef.pl,
– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,
– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

 

enemef multi 1024x768

 

Najważniejsze mecze Mundialu na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce transmituje mecze fazy pucharowej Mundialu 2014. Przed nami najważniejsze mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej: półfinały, mecz o trzecie miejsce i wielki finał. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć aż w 19 kinach sieci Multikino w jakości High Definition.

 

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce transmituje mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014. Największe piłkarskie emocje kibice mogą przeżyć oglądając transmisje spotkań w jakości High Definition na wielkim ekranie, z najlepszej jakości dźwiękiem
w wygodnych fotelach, w najlepszym towarzystwie.

Transmisje meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 odbywają się w 19 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Harmonogram najbliższych transmisji w Multikinie:

Ćwierćfinały:
Półfinały:
8 lipca (wtorek), 22:00 – Mecz 61 (Zwycięzca meczu 57 – Zwycięzca meczu 58)
9 lipca (środa), 22:00 – Mecz 62 (Zwycięzca meczu 59 – Zwycięzca meczu 60)
Mecz o 3 miejsce:
12 lipca (sobota), 22:00 – Mecz 63 – Mecz o 3 Miejsce (Przegrany w meczu 61 – Przegrany w meczu 62)
Finał:
13 lipca (niedziela), 21:00 – Mecz 64 – Finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 (Zwycięzca meczu 61 – Zwycięzca meczu 62)

Bilety:
Na wszystkie transmisje z wyjątkiem Meczu finałowego bilet normalny w cenie 19 zł, bilet ulgowy w cenie 16 zł.
Na Finał bilety normalne w cenie 26 zł, a bilety ulgowe w cenie 23 zł.
Szukaj kuponów promocyjnych w prasie i kodów rabatowych na Facebooku Multikino Polska.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Nie stój w kolejce do kasy i kup bilety przez Internet już dziś na www.multikino.pl
Organizator: Multikino S.A.
Patroni: WP.pl, Sport.wp.pl, Mediarun.pl, dlastudenta.pl, Polska The Times, naszemiasto.pl, Tygodnik Przegląd Sportowy

Sponsor Główny: Coca-Cola
Podczas transmisji meczów zapraszamy do kinowych barków. W dniach transmisji przy zakupie zestawu „dla dwojga” otrzymasz Powerade 0,5l gratis! Skorzystaj również z promocji, Piwo Carslberg 0,5l i Somersby 0,4 w cenie 6zł. Wspólnie z Coca-Colą przygotowaliśmy również specjalne mundialowe opakowania na Popcorn.

 

Mundial 2014 w Multiknie-plakat