Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_kuchnie
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px

Konkurs modelarski w Galerii Olimp!

IMG_1952

 

Z przyjemnością informujemy o czwartej edycji konkursu modelarskiego dla uczniów szkół, który odbędzie się w dniach 18 – 19 października (sobota i niedziela) w ramach imprezy Weekend modelarski w Galerii Olimp.  Zapraszamy do udziału!

Konkurs będzie częścią eventu Weekend modelarski organizowanego przez Galerię Olimp oraz Klub Modelarstwa Redukcyjnego ZTS Lublin. Polegać będzie na stworzeniu plastikowego modelu redukcyjnego, czyli miniatury rzeczywistego przedmiotu. W tym roku sklejać będziemy modele samolotów w skali 1:72. Każdy z uczestników konkursu otrzyma model, materiały niezbędne do wycięcia elementów i ich sklejenia At także pędzelki i farby, które posłużą do jego wykończenia. Na najmłodszych zaś czekać będą drewniane modele helikopterów i myśliwców odrzutowych, które będą mogli składać i malować razem z rodzicami.

Konkurs zorganizowany zostanie na terenie centrum handlowego Galeria Olimp na Al. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie. Odbędzie się on w najnowszej części Galerii Olimp (Multikino) w lobby na poziomie pierwszego piętra. Zmagania z modelami trwać będą w sobotę w godzinach 12 – 15  oraz  w niedzielę w godzinach w godzinach 12 – 13.30. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w niedzielę 21 października o godzinie 13.30 w miejscu głównej wystawy IX Lubelskich Spotkań Modelarskich w holu głównym Galerii Olimp.

Zabawa odbędzie się pod okiem doświadczonych modelarzy z Klubu modelarstwa Redukcyjnego ZTS Lublin, którzy służyć będą nie tylko radą ale zdradzą również wiele ciekawych tajemnic i szczegółów świata modelarskiego. O dobry nastrój i bezpieczeństwo uczestników dbać będą specjalne przygotowane animatorki, które będą opiekować się strefą konkursu.

Konkurs podzielony zostanie na dwa etapy przygotowanie i złożenie konstrukcji w sobotę, malowanie modelu w niedzielę. W niedzielne popołudnie po zakończeniu prac nad modelami zostaną ogłoszone wyniki a gotowe prace będą zaprezentowane podczas głównej wystawy w ramach IX Lubelskich Spotkań Modelarskich. Wszyscy, którzy zakończą składanie modelu (warunkiem jest przekazanie sklejonego i pomalowanego modelu) otrzymają wartościowe nagrody a także dyplomy potwierdzające udział w konkursie.

Każdy z uczestników konkursu będzie mógł zaprezentować swój model na głównej wystawie IX Lubelskich Spotkań Modelarskich, odbywających się w holu głównym  Galerii Olimp. Nagrody i wyróżnienia oraz prezentacja modeli konkursowych odbędzie się tuż przed ogłoszeniem wyników konkursu głównego IX LSM a więc będzie to doskonała okazja aby zaprezentować swoje umiejętności przed doświadczonymi pasjonatami modelarstwa.

Zgłoszenia do konkursu odbywać się będą na podstawie prawidłowo wypełnionych i dostarczonych Organizatorowi formularzy zgłoszeniowych. Formularze a także regulamin konkursu dostępne będą na stronie internetowej www.galeriaolimp.com.pl, a także w Biurze Obsługi Klienta Galerii Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 34, znajdującego się w środkowej części centrum handlowego tuż obok Księgarni De Facto.

Wypełnione formularze należy dostarczyć do Działu Obsługi Klienta Galerii Olimp, faxem na nr 81 444 14 30 lub drogą elektroniczną na adres marketing@galeriaolimp.com.pl

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. Będzie to na pewno doskonała zabawa w gronie rówieśników a także niezwykle ciekawe i rozwojowe spędzenie wolnego czasu. Mamy nadzieję że dla wielu z uczestników udział w konkursie będzie także początkiem wspaniałej przygody z modelarstwem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy do konkursu modelarskiego – Galeria Olimp 18-19.10.2014 r.

Regulamin konkursu:

Regulamin konkursu modelarskiego Galeria Olimp 18-19.10.2014 r.

IMG_0430IMG_1952IMG_3088

IMG_04161IMG_0307IMG_1943