Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_kuchnie
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px

Strefa ciekawych spotkań: Spotkania z modą – kreacje andrzejkowe. Galeria Olimp 22.11.2014 r.

IMG_5460

W dniu 22 listopada 2014 r., w lobby Galerii Olimp V Multikino miało miejsce premierowe wydarzenie cyklu Strefa Ciekawych Spotkań. Cykl rozpoczął się od  „Spotkań z modą – kreacje  andrzejkowe”.

Impreza poświęcona była tematyce mody w zakresie kreacji wieczorowych na wydarzenia andrzejkowe. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały kolekcje odzieży i dodatków proponowane na nadchodzącą okazje poprzez pokazy mody, poruszana była też tematyka stylu i trendów, którą przybliżyli goście związani ze światem mody i wizerunku. Na spotkaniu obecna była projektantka Agnieszkę Tokarz – Iwanek ze studia projektowania ubioru Art-Atelierm, swoją obecnością  spotkanie zaszczyciła na również projektantka Agata Pietras, prezentując swoją kolekcję MODLISHKA.

Podczas imprezy zaprezentujemy zostały kolekcje, oferowane przez butiki w Galerii Olimp obejmujące zarówno stylizacje damskie jak również męskie. Podziwiać można było stylizacje andrzejkowe z kolekcji: Mia Butik,Modlishka, Medicine, Cavallo, Elegance, KRUKS, INDIVIDUO, MIDORI, MIDORI, Ladnies&Gentlemen.

W trakcie trwania imprezy zobaczyć można też było propozycje makijaży wieczorowych na bale andrzejkowe oraz pokaz tworzenia makijażu na żywo. Zaprezentowało je studio wizażu i stylizacji Anna Żarko Creative Make up oraz Glazel Visage.  Można też było dowiedzieć się jak samodzielnie zrobić pyszne koktajle, idealne na andrzejkowe spotkanie a także posmakować znakomitych napojów serwowanych przez Dr Bardadyn Salad&Coctail Bar.

Wydarzenie ubarwił występ znakomitych tancerzy ze szkoły tańca UDS Art Complex, jednej z najlepszych i najpopularniejszych szkoła tańca w okręgu lubelskim zajmującej się tańcem nowoczesnym.

 

IMG_5334IMG_5369IMG_5360IMG_5375IMG_5385IMG_5388IMG_5395IMG_5412IMG_5448IMG_5460IMG_5400IMG_5465

 

 

 

Galeria Olimp spotkania z modą kreacje andrzejkowe