Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_kuchnie
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px

Od nowego roku „Rodzina leci do Multikina”

Rodzina leci do kina - A4 - grafika

Od nowego roku „Rodzina leci do Multikina”

W Multikinie rodzina zawsze chodzi taniej do kina. Od 02 stycznia 2015 Multikino rozpoczeło nową akcję „Rodzina leci do kina”, czyli tańsze bilety na filmy familijne dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

Dzięki akcji „Rodzina leci do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00, na filmy familijne 2D i 3D, bez ograniczeń wiekowych. Akcja „Rodzina leci do Kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety dostępne do nabycia w kasach Kin.
Zasady nabywania biletów rodzinnych oraz biletów ulgowych dla dzieci nie mogą być łączone z innymi promocyjnymi zasadami nabywania biletów.

Akcja odbywa się we wszystkich kinach sieci Multikino
i Silver Screen.

Sponsorem głównym akcji jest producent Kinder Niespodzianki. Partnerem medialnym – Radio Zet.

Regulamin oraz szczegóły akcji znajdują się na www.multikino.pl

 

„Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 16 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo kolejny film o pełnych magii przygodach wróżek z Przystani Elfów. Tym razem Dzwoneczka i jej przyjaciółki czeka spotkanie z tajemniczą bestią z Nibylandii. Film będzie można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina leci do kina”, czyli tańsze bilety na filmy familijne dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu… Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.
Reżyseria: Steve Loter
Obsada (polska wersja językowa):
Jelonka – Maria Niklińska
Dzwoneczek – Natalia Rybicka
Nyks – Ewa Prus
Mgiełka – Katarzyna Glinka
Iskierka – Kaja Paschalska
Różyczka – Tamara Arciuch
Widia – Monika Dryl
Pasja – Olga Omeljaniec
Strzała – Anna Szymańczyk
Skrybuś – Tomasz Steciuk

 

 

Rodzina leci do kina - filmy - w2