Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • Olimp_FS_VI_957x304
  • baner-www-957x304px

Najbliższe premiery i wydarzenia specjalne w Multikinie

kochamkino-selma-plakat_krajowy-717x1024

Ermitaż odkryty. 250 lat gromadzenia zbiorów – wyjątkowa wystawa multimedialna 26 marca w Multikinie!

 

Multikino zaprasza na wyjątkowy pokaz wystawy multimedialnej z rosyjskiego Ermitażu. Pokaz będzie można zobaczyć tylko 26 marca w 16 kinach sieci Multikino. „Ermitaż odkryty. 250 lat gromadzenia zbiorów” to niezwykły, trwający 83 minuty, reportaż Margy Kinmonth o jednym z najsłynniejszych muzeów świata, zrealizowany z okazji jego jubileuszu. W Ermitażu zgromadzono ponad 3 miliony dzieł sztuki – od Rembrandta po najsłynniejszych Rosjan, od Michała Anioła po Matisse’a. Twórcy filmu zabiorą nas nie tylko w podróż po salach wystawowych, ale zaproszą również do pracowni konserwatorskich, gdzie eksperci opowiedzą o eksponatach i związanych z nimi ludzkich historiach. Kamera dokładnie pokaże detale najciekawszych prac.

Kiedy 250 lat temu caryca Katarzyna II zamieniała Pałac Zimowy Piotra I na galerię sztuki, doskonale wiedziała, że gromadząc dzieła kultury, zyska uznanie największych umysłów swego czasu, co pozwoli jej sprawować nad nimi władzę. Z pomocą oświeceniowego filozofa i zarazem swego przyjaciela, Denisa Diderota, zaczęła zwozić do Sankt Petersburga prace najwybitniejszych malarzy w historii: Poussina, Watteau, Rembrandta, Rubensa, Rafaela, Tycjana i innych. Sto lat później car Mikołaj I wybudował kolejny pałac i udostępnił te zbiory publiczności. W sumie galeria mieści się w pięciu pałacach, a od jednego z nich nazwana została Ermitażem (franc. ermitage ‘pustelnia, ermitaż’ od ermite ‘pustelnik, eremita’). Tak powstało jedno z najobszerniejszych dziś i najstarszych muzeów świata, mieszczące w swych zbiorach ponad 3 miliony skarbów i szczycące się większą liczbą kuratorów niż jakakolwiek inna instytucja sztuki.

Z okazji 250-lecia swego istnienia ta ogromna przystań sztuki dała dostęp realizatorom filmu „Ermitaż odkryty” do zbiorów, które dotąd skrywane były przed zwiedzającymi. Dokument zabiera w pasjonującą podróż po wrzącej historii muzeum i wprowadza w bezprecedensowy sposób do ukrytego świata arcydzieł. Zbiory Ermitażu są dosłownie nieskończone i praktycznie nie do poznania w całości. Reportaż wprowadza w sam środek tego fenomenalnego miejsca, opisuje ludzkie historie dziejące się za murami wielkiego gmachu, pokazuje w zbliżeniu to, co trzeba zobaczyć i robi to tak, że podróż po zakamarkach galerii mogłaby trwać w nieskończoność.

Autor i Reżyseria: Margy Kinmonth
Muzyka: Edmund Jolliffe
Czas trwania: 83 min.
Więcej informacji: www.hermitagerevealed.com
Zobacz zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=RJSueFTlmKE

Wystawę kochamkino-selma-plakat_krajowy-717x1024medialną „Ermitaż” zobaczymy 26 marca 2015 o godzinie 19:00
w 16 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Pokaz w jakości HD i DD Surround. Pokaz z polskimi napisami.

Bilety:
35 zł – normalny
30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego)
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej:
Multikino Lublin, al. Spółdzielczości Pracy 36, 20-147 Lublin, tel.: 81 460 28 24

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl

Organizator: Multikino S.A.
Dystrybutor: Cikanek Management
Nośnik / Technologia: DCP, High Definition, Digital Dolby Surround, polskie napisy
Patroni: Aktivist, Magazyn Kulturalny, Mediarun.pl, Tygodnik Przegląd, Infomusic.pl, Polskamuza.eu, Superstarsi.pl, TerazTeatr.pl, trojmiasto.pl, Warsaw Insider oraz RMF Classic.
Mecenat: OSRAM

 

Ermitaż odkryty. 250 lat gromadzenia zbiorów - wyjątkowa wystawa multimedialna 26 marca w Multikinie_Plakat

 

„Oculus” oraz „Gunman: Odkupienie” na ekranach kin sieci Multikino

 

Już 27 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: horror, który przeraził samego Stephena Kinga – „Oculus” oraz film akcji „Gunman: Odkupienie” Pierre’a Morela, reżysera „Uprowadzonej”, z Seanem Pennem w roli głównej.

„Byłem zachwycony. Przerażający film. Niewykluczone, że już nigdy w życiu nie zjem jabłka”, mówi o filmie Stephen King. Rodzeństwo spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić. Kiedy zamykają się w domu ze złowrogim lustrem, „koszmar nie ustępuje ani na chwilę” (Bloody Disgusting). Opanowane przez złego ducha lustro igra z ich umysłami, wciągając widzów w przerażającą historię. „Mrożąca krew w żyłach atmosfera” (The Guardian) sprawia, że gdy dwójka bohaterów poddaje się manipulacjom demonicznego oculusa, także widzowie stają się jego ofiarami… Scenariusz Flanagana i Jeffa Howarda jest zaskakująco ambitny i wyraźnie zaznacza dynamikę rodem z „Archiwum X” pomiędzy Kaylie, święcie przekonaną o demonicznej mocy lustra oraz jej uparcie sceptycznym bratem, którego wspomnienia zostały zduszone przez dziesięć lat prania mózgu w terapii (telegraph.co.uk).

Ma na koncie ponad czterdzieści ról filmowych, Oscara i uznanie krytyków. Potrafi zagrać wszystko. W „Gunman: Odkupienie” zobaczymy go w nowej roli. W wieku 54 lat Sean Penn debiutuje w filmie akcji. Jak twierdzi sam aktor przyjął ją z prostego powodu – spodobała mu się postać Jima Terriera. To jednak nie wszystko. Penn jest też fanem Pierre’a Morela, reżysera filmu. Co ciekawe, kilka lat temu spotkanie z Morelem odmieniło losy innego aktora. To właśnie Morel obsadził Liama Neesona w głównej roli w „Uprowadzonej”. Postać Bryana Millsa jest już dziś bez wątpienia kultowa. A czy kultową stanie się postać John Terriera? John Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu aż po tętniącą życiem Barcelonę. Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczą się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Oculus”
Reżyseria: Mike Flanagan
Scenariusz: Mike Flanagan, Jeff Howard
Obsada:
Karen Gillan – Kaylie Russell
Brenton Thwaites – Tim Russell
Katee Sackhoff – Marie Russell
Rory Cochrane – Alan Russell
Annalise Basso – Młoda Kaylie Russell
Garrett Ryan – Młody Tim Russell
James Lafferty – Michael
Miguel Sandoval – Dr Graham

O filmie „Gunman: Odkupienie”
Reżyseria: Pierre Morel
Scenariusz: Pete Travis, Don MacPherson
Obsada:
Sean Penn – Jim Terrier
Idris Elba – DuPont
Ray Winstone – Stanley
Mark Rylance – Cox
Javier Bardem – Felix
Jasmine Trinca – Annie
Peter Franzén – Reiniger
Rachel Lascar – Camille

 

Opera – Don Giovanni. Retransmisja z Festiwalu w Salzburgu 31 marca w Multikinie.

 

Tylko w Multikinie! Retransmisja słynnej opery Wolfganga Amadeusa Mozarta pt. „Don Giovanni”, zrealizowanego w 2014 roku w Salzburgu podczas corocznego festiwalu muzycznego. W roli Komandora zobaczymy Polaka Tomasza Koniecznego. Pokaz odbędzie się 31 marca w aż 17 kinach sieci Multikino.
Genialny „wesoły dramat” (dramma giocoso) – „Don Giovanni” czyli nieśmiertelna postać Don Juana w operowej wizji Wolfganga Amadeusa Mozarta, wspieranego literackim kunsztem librecisty (Lorenzo da Ponte). Jedna z najdoskonalszych i najsławniejszych oper w całej historii muzyki: opowieść o legendarnym uwodzicielu – „rozpustniku ukaranym” wystarczyła Mozartowi do nakreślenia przejmujących stron partytury, w której jest wszystko – tragizm, bunt, komizm, miłość, zdrada, niewinność, umiłowanie życia i moralizatorska przestroga.
Dzieło po raz pierwszy wystawione w Pradze w 1787 r., rok później w Wiedniu, weszło niemal natychmiast do kanonu operowego. Genialny kunszt Mozarta osiąga tu swoje apogeum: wspaniała charakterystyka postaci, dramaturgia trzymająca publiczność
w napięciu, wiodąca do budzącego grozę finału i przede wszystkim nieśmiertelna muzyka mistrza z Salzburga. Don Giovannito obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika teatru operowego.

Produkcja:
Dyrygent – Christoph Eschenbach
Reżyser – Sven-Eric Bechtolf
Scenografia – Rolf Glittenberg
Kostiumy – Marianne Glittenberg
Oświetlenie – Friedrich Rom
Dramaturgia – Ronny Dietrich
Przygotowanie chóru – Walter Zeh
Chór – Filharmonicy Wiedeńscy
Orkiestra – Filharmonicy Wiedeńscy oraz członkowie letniej Akademii Muzycznej Angeliki Prokopp Filharmonii Wiedenśkiej

Osoby / obsada:
Don Giovanni – Ildebrando D’Arcangelo
Leporello – Luca Pisaroni
Donna Anna – Lenneke Ruiten
Donna Elvira – Anett Fritsch
Zerlina – Valentina Nafornita
Don Ottavio – Andrew Staples
Masetto – Alessio Arduini
Komandor – Tomasz Konieczny
Wieśniacy, wieśniaczki, muzycy, służba

Opera w dwóch aktach śpiewana po włosku.
Nagranie zrealizowane latem 2014 roku podczas Festiwalu w Salzburgu (Austria).
Godzina rozpoczęcia: 18:00
Czas trwania: 200 min.
Akt I: 95 min.
Akt II: 90 min.
Przerwa: 10 min.
Napisy: angielskie

Bilety:

• Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze:
o 40 zł – bilet normalny
o 35 zł – bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją)
o 30 zł – bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób)
o 35 zł – ulgowy (z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego)

• Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy:
o 45 zł – bilet normalny
o 40 zł – bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją)
o 35 zł – Bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób)
o 40 zł – ulgowy (z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego)

Bilety normalne i ulgowe można nabyć w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl

Bilety grupowe do nabycia w kasach kin lub u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach:
Multikino Lublin, al. Spółdzielczości Pracy 36, 20-147 Lublin, tel.: 81 460 28 24

Nośnik / Technologia: Odtworzenia to projekcje kinowe, realizowane z cyfrowych kopii DCP zgodnych z międzynarodowym standardem kinowym DCI (kopia cyfrowa DCP), standard ten gwarantuje najwyższą jakość obrazu (rozdzielczość HD lub wyższą – 2k, 4k) oraz dźwięku przestrzennego Digital Dolby Surround 5.1. Wydarzenia na żywo realizowane są z wykorzystaniem transmisji satelitarnych. Transmisje realizowane są w jakości High Definition z dźwiękiem Digital Dolby Surround 5.1. Uwaga. Multikino nie odpowiada za zakłócenia, które mogą być spowodowane czynnikami niezależnymi od Multikino, np. złymi warunkami atmosferycznymi.

Organizator: Multikino S.A.
Dystrybutor: Rising Alternative
Patroni: Aktivist, Sens, Operainfo.pl, Magazyn Kulturalny, Mediarun.pl, Tygodnik Przegląd, Infomusic.pl, Polskamuza.eu, Superstarsi.pl, TerazTeatr.pl, trojmiasto.pl, Warsaw Insider oraz RMF Classic.

Mecenasem projektu Opera i Balet HD w Multikinie jest firma OSRAM.

Promocja! Wybrane kawy 15% taniej:
Wszystkich koneserów dobrego smaku zachęcamy do odwiedzenia naszych kawiarni, gdzie oferujemy doskonałą mieszankę 100% Arabica z segmentu Specialty Coffee.
Po okazaniu biletu na wydarzenie wybrane kawy 15% taniej. Zniżka dotyczy wybranych kaw 400 ml – latte, cappuccino, ice latte, americano.

***

Streszczenie libretta

Akt I
Scena 1 – czyli co się zdarzyło w sypialni Donny Anny?

Noc. Przedmieście Sewilli. Przed bramą pałacu Komandora stoi na straży Leporello, wierny sługa Don Giovanniego. Oczekując na swego pana, skarży się na zły los, który związał go z człowiekiem tak wyuzdanym i bezwzględnym. Teraz zakradł się do sypialni Donny Anny przebrany za jej narzeczonego Don Ottavia. Jej ojciec, sędziwy Komandor, usiłuje zatrzymać intruza. Po krótkiej walce ginie. Nierozpoznany Don Giovanni ucieka wraz z Leporellem. Don Ottavio, który zjawił się z odsieczą za późno, przyrzeka rozpaczającej Donnie Annie znaleźć mordercę i pomścić śmierć jej ojca.

Scena 2 – co i z jakim skutkiem wymawia Leporello swemu panu?
Poranek. Uliczka w Sewilli. Leporello wymawia swemu panu liczne niegodziwości, gdy Don Giovanni obmyśla nowy podbój miłosny. Nadchodzi Donna Elwira, rozpaczająca po zdradzie kochanka, który nie dotrzymał obietnicy małżeństwa. Don Giovanni był już gotów zająć się porzuconą damą, lecz rozpoznał w niej własną ofiarę. Pozostawia ją z Leporellem, który w dobrej wierze, chcąc ją zrazić do Don Giovanniego, wylicza w słynnej arii cały katalog uwiedzionych przez niego kochanek. Wzgardzona Donna Elwira poprzysięga zemstę.

Scena 3 – czy podstępny Don Giovanni uwiedzie pannę młodą?
Ulicą przeciąga weselny orszak wieśniaków. Don Giovanni jest pod wrażeniem urody młodziutkiej Zerliny. Z myślą o uwiedzeniu panny młodej zaprasza weselników do swego pałacu. Pomimo oporu narzeczonego Zerliny – Masetta – orszak podąża za Leporellem na ucztę. Sytuację komplikuje pojawienie się Donny Elwiry, która ostrzega dziewczynę przed podstępnym Don Giovannim. Nadchodzą również Donna Anna i Don Ottavio, którzy nie bacząc na ostrzeżenia Donny Elwiry nakłaniają Don Giovanniego do pomocy w ujęciu zabójcy Komandora. Don Giovanni, który tłumaczy oskarżenia Donny Elwiry jej obłędem, zostaje jednak rozpoznany przez Donnę Annę jako morderca jej ojca.

Scena 4 – czyli co się nagle okaże na balu po zdjęciu masek?
W ogrodzie Massetto czyni Zerlinie wyrzuty, że przyjmuje umizgi Don Giovanniego, który nie bacząc na podejrzliwego Masetta, zaleca się coraz jawniej do Zerliny. W ogrodach Don Giovanniego pojawiają się też trzy postacie w maskach: Donna Anna, Donna Elwira i Don Ottavio. Leporello zabawia zazdrosnego Masetta. W tym czasie Don Giovanni znika z Zerliną. Jej rozpaczliwy krzyk przerywa zabawę. Zdemaskowanemu Don Giovanniemu i tym razem sprzyja los. Uchodzi bezkarnie.

Akt II
Scena 5 – pobity narzeczony przez niedoszłego uwodziciela!
Ulica w Sewilli. Leporello ma już dość tak uciążliwej i niebezpiecznej służby, lecz daje się skusić wyższą zapłatą. Zgadza się też na zamianę stroju. Oto Don Giovanni dostrzegł uroczą pokojówkę Donny Elwiry, do której zamierza dostać się w przebraniu swego sługi. Trwa komedia pomyłek. Donna Elwira pod wrażeniem zapewnień Don Giovanniego nie podejrzewa, że niestały kochanek pozostawił ją z Leporellem przebranym za swego pana. On sam natomiast, udając własnego sługę, próbuje uwieźć pokojówkę, którą urzeka miłosną balladą. Gdy niespodzianie pojawia się grupa wieśniaków, poszukująca Don Giovanniego, aby go ukarać, on nasyła ich na Leporella, a sam w jego przebraniu osobiście załatwia porachunki z Masettem.

Scena 6 – kto jest kim, czyli Leporello przebrany za swego pana?
Mur cmentarny. Zniecierpliwiony Don Ottavio pyta Donnę Annę, dlaczego kolejny raz odkłada termin ich ślubu. Donna Anna wyjaśnia narzeczonemu powody, dla których obecnie ich związek jest niemożliwy. Udają się do grobu Komandora. Leporello, który nadal odgrywa własnego pana, nie może oderwać się od Donny Elwiry i dotrzeć do miejsca na cmentarzu, gdzie umówił się na spotkanie z Don Giovannim. Niespodziewanie drogę zastępują mu Donna Anna i Don Ottavio, którzy składali kwiaty na grobie Komandora oraz Zerlina i Masetto poszukujący Don Giovanniego, aby zemścić się za upokorzenia Zerliny oraz Laporella za pobicie Masetta. Nie wiedzą, że przyczyną ich nieszczęść jest wyłącznie Don Giovanni. Osaczony Leporello wyjawia całą tajemnicę i przebiegłość swego pana.

Scena 7 – morderca na cmentarzu zaprasza swą ofiarę na ucztę!
Don Giovanni i jego sługa spotykają się na cmentarzu w pobliżu posągu Komandora. Leporello, który mógł ostatnią przygodę przypłacić życiem, skarży się na swój los. Wzbudza to wesołość Don Giovanniego, który głośno śmieje się z przygody swego sługi. Rozlega się głos Komandora. Zuchwały Don Giovanni nawet w tym miejscu nie cofa się przed bluźnierstwem i nakazuje słudze, by zaprosił w jego imieniu posąg Komandora do swego pałacu na ucztę. Przerażony Leporello dostrzega skinienie głowy kamiennej postaci – znak, że zaproszenie zostało przyjęte.

Scena 8 – czy Don Giovanni uniknie piekielnych czeluści?
Komnata w pałacu Don Giovanniego. Przy zastawionym stole butny i pewny siebie Don Giovanni ucztuje. Nie wzrusza go prośba Donny Elwiry, która postanowiła wstąpić do klasztoru, lecz chce przedtem nakłonić do skruchy wiarołomnego kochanka. Cyniczny Don Giovanni drwi z jej ostrzeżeń, niezdolny do pokuty i zmiany dotychczasowego życia. Nawet wizyta Komandora nie przeraża i nie odmienia zatwardziałego w pysze libertyna. Don Giovanni odrzuca ostatnią szansę duchowej przemiany i bez wahania podaje dłoń postaci z zaświatów, by runąć w piekielne czeluści.

 

Don Giovanni. Retransmisja z Festiwalu w Salzburgu 31 marca w Multikinie_Plakat

 

Kocham Kino w Multikinie: SELMA – pokaz przedpremierowy

 

Wielkie idee, charyzmatyczni bohaterowie i poruszająca historia. Grażyna Torbicka, Program 2 TVP oraz Multikino zapraszają na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu SELMA w ramach cyklu Kocham Kino w Multikinie już 30 marca.

Genialny. Zjawiskowy. Poruszający. To tylko kilka opinii na temat odtwórcy głównej roli, Davida Oyelowo wspinającego się w „Selmie” na szczyty aktorskiego fachu. Oyelowo starał się o angaż do roli Martina Luthera Kinga przez 7 lat! – Widać to na ekranie. Fenomenalnie ukazuje wszelkie uczucia, które targają jego bohaterem. Od stanowczych przemówień do momentów zwątpienia widać w nim całkowite zaangażowanie. Możemy poznać Kinga jako wielkiego mówcę, aktywistę, męża i ojca. Jest charyzmatyczny, przekonany o swoich racjach, potrafi negocjować, a z drugiej strony martwią go kolejne ofiary prześladowań i jak każdy człowiek bywa zmęczony – pisano.

Ale gra aktorska, której poziom windują również inni uznani amerykańscy aktorzy (Tom Wilkinson, Giovanni Ribisi, Cuba Gooding Jr. Czy Tim Roth) to niejedyne zalety filmu. Nominowany do Oscarów i Złotych Globów film zwraca uwagę kapitalną ścieżką dźwiękową, świetnymi zdjęciami i doskonałym oddaniem realiów epoki (kostiumy, scenografia). Jednak chyba najważniejszą zaletą filmu jest jego uniwersalizm. Walkę Luthera Kinga można z łatwością przymierzyć do innych batalii społecznych o prawo do samostanowienia i podmiotowości, prowadzonych na całym świecie przez rozmaite grupy etniczne, obyczajowe czy religijne.
Kocham Kino w Multikinie to wspólne przedsięwzięcie Programu 2 Telewizji Polskiej, producenta magazynu i cyklu filmowego „Kocham Kino”, i Multikina.
Podczas spotkań „Kocham Kino w Multikinie” Grażyna Torbicka, co miesiąc obecna
w innym kinie sieci Multikino, prowadzi spotkania z gośćmi: twórcami filmów, krytykami, znawcami problematyki podejmowanej w prezentowanych w cyklu dziełach.
W spotkaniach żywy udział bierze publiczność Multikina – organizatorzy zapraszają widzów do wymiany opinii, zadawania pytań, prezentowania własnej filozofii myślenia
o kinematografii.
Kocham Kino w Multikinie: SELMA – pokaz przedpremierowy!
reż. Ava DuVernay
USA, Wielka Brytania 2014, 127 minut
wyst. David Oyelowo, Tom Wilkinson, Carmen Ejogo, Giovanni Ribisi, Alessandro Nevola, Cuba Gooding Jr., Tim Roth, Oprah Winfrey I in.

30 marca, poniedziałek, godz. 19:00 – pokaz odbędzie się w kinach:
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki

UWAGA! Wyjątkowo w innym terminie, 2 kwietnia, w czwartek, godz. 19:00 odbędzie się specjalny pokaz w Multikinie Ursynów z udziałem Grażyny Torbickiej i gości specjalnych.

Ceny biletów:
Normalny (Warszawa): 24 zł,
Normalny (poza Warszawą): 21 zł,
Ulgowy (Warszawa): 19 zł,
Ulgowy (poza Warszawą): 17 zł

Sponsorami cyklu Kocham Kino w Multikinie są:
Fiat Auto Poland, producent samochodu Fiat 500X
Citi Handlowy, oferujący Kartę Kredytową Citibank World MasterCard
Coca Cola

Patroni medialni:
Radio Kolor
FilmBox
„Polska The Times”
„naszemiasto.pl”
Styl.pl
„Aktivist”
„Kino”
dlaStudenta.pl
„Malemen”

 

KochamKino-Selma-plakat_krajowy