Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner www aplik 957 x 304
  • baner główny_niedziela
  • baner-www-957x304px

Kiermasz Liderów Smaku w Galerii Olimp 27 marca – 3 kwietnia!

plakat_druk1

W dniach 27 marca – 3 kwietnia w Galerii Olimp odbędzie się Kiermasz Liderów Smaku. Zaprezentuje się na nim kilkunastu laureatów konkursu Wojewódzki Lider Smaku, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Lublinie. Wystawcy zaprezentują swoje wyroby, które przeznaczone zostaną zarówno na degustacje jak również do nabycia przez Klientów. Kiermasz Liderów zlokalizowany będzie w lobby północnej części Galerii Olimp (Multikino) na pierwszym piętrze.

Wojewódzki Lider Smaku, organizowany już przez po raz dziesiąty Regionalną Izbą Gospodarczą, kierowany jest do producentów żywności i restauratorów województwa lubelskiego. Jego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych pod względem jakości, bezpieczeństwa, a przede wszystkim, walorów smakowych wyrobów wytwarzanych na Lubelszczyźnie.

Oceny uczestników dokonuje Kapituła, w której pracach uczestniczą eksperci w dziedzinie higieny, jakości oraz technologii żywności i żywienia. Udział w konkursie daje możliwość zaprezentowania wyrobów i dorobku wśród podmiotów branży spożywczej i gastronomicznej.

Konkurs jest szansą na poprawę rozpoznawalności i wizerunku oraz nawiązania nowych kontaktów. Tytuł Wojewódzkiego Lidera Smaku może być również wskazówką i pomocą dla konsumentów przy wyborze restauracji i zakupach artykułów spożywczych.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Kiermasz i poznanie najlepszych smaków Lubelszczyzny!

Więcej na www.lidersmaku.pl

 

plakat_druk