Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_13czerwca
  • baner główny 18.06
  • baner_kiermasz_06
  • baner główny_stylistka
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Najbliższe premiery i wydarzenia specjalne w Multikinie

Cobain - nowe daty1

Już 24 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: najbardziej kasową duńską produkcję wszech czasów – thriller „Zabójcy bażantów” oraz „System” Daniela Espinozy („Safe House”) z Agnieszką Grochowską w pierwszej hollywoodzkiej roli.

„Zabójcy bażantów” to kontynuacja „Kobiety w klatce”. Ekranizacja bestsellerowego thrillera autorstwa mistrza skandynawskiego kryminału Jussiego Adler-Olsena. Entuzjastycznie przyjęta przez krytykę i czytelników powieść sprzedała się w całej Europie w ponad milionowym nakładzie. Zaś film na jej podstawie stał się najbardziej kasowym duńskim filmem wszech czasów, detronizując na lokalnym rynku największe hity Hollywood! Detektywi z Departamentu Q – zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami – próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat. Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani – byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem – aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl Mørck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców.

„System (Child 44)” Daniela Espinozy („Safe House”, „Szybki cash”) to wyprodukowana przez Ridleya Scotta ekranizacja, wydanej także w Polsce, bestsellerowej powieści „Child 44” Toma Roba Smitha, z Agnieszką Grochowską w pierwszej hollywoodzkiej roli. Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow (Tom Hardy) to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Zabójcy bażantów”
Reżyseria: Mikkel Nørgaard
Scenariusz: Nikolaj Arcel, Rasmus Heisterberg
Obsada:
Nikolaj Lie Kaas – Carl Mørck
Fares Fares – Assad
Pilou Asbæk – Ditlev Pram
David Dencik – Ulrik Dybbøl
Danica Curcic – Kimmie
Sarah-Sofie Boussnina – Młoda Kimmie
Johanne Louise Schmidt – Rose
Marco Ilsø – Młody Ditlev

O filmie „System (Child 44)”
Reżyseria: Daniel Espinosa
Scenariusz: Richard Price
Obsada:
Tom Hardy – Leo Demidov
Gary Oldman – Generał Mikhail Nesterov
Noomi Rapace – Raisa Demidov
Joel Kinnaman – Vasili
Paddy Considine – Vladimir Malevich
Jason Clarke – Anatoly Brodsky
Vincent Cassel – Major Kuzmin
Charles Dance – Major Grachev

 

W najbliższych dniach na widzów czekają również wydarzenia specjalne:

Mroczny. Emocjonalny. Wyjątkowo szczery – „Cobain: Montage of heck” 23 kwietnia na Wielkim Ekranie w Multikinie!

Ponad 100 milinów sprzedanych płyt, ponad 30 mln fanów na całym świecie, sklasyfikowany na 12. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów magazynu Rolling Stone oraz na 20. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów według Hit Parader. Multikino zaprasza na najbardziej intymny dokument rockowy w historii „Cobain: Montage of heck”.

Cobain - nowe daty

Doświadcz życia, muzyki oraz umysłu Kurta Cobaina, jak nigdy wcześniej w pierwszym całkowicie autoryzowanym filmowym portrecie ikony rocka! Reżyser Brett Morgen prezentuje najbardziej intymny dokument zawierający mieszankę prywatnych archiwów Cobaina oraz nigdy wcześniej nieprezentowanych domowych nagrań video. Wśród nich m.in. szczere wywiady z rodziną i najbliższymi współpracownikami, a także z jego żoną – Courtney Love. Film ten ukazuje sprzeczności pomiędzy tym kim był Kurt, a tym jak odbierali go inni. Przedstawia życie wybitnego artysty od najmłodszych lat, które spędził w rodzinnym Aberdeen przez wyżyny sławy. „Cobain: Montage of heck” zebrał świetne recenzje na festiwalach filmowych Sundance i w Berlinie, a teraz będzie można zobaczyć go na ekranach kin sieci Multikino.

Czas trwania: 144 minuty: 132 minuty filmu i 12 minut materiałów ekskluzywnych
Reżyseria: Brett Morgen (nominowany do Oscara)
Producent wykonawczy: Frances Bean Cobain (córka Cobaina)
Dokument z polskimi napisami

Ceny biletów:
• 25 zł normalne / 20 zł Facebook / 20 zł Multikino&Gala

Bilety na „ Cobain: Montage of heck” w sprzedaży od 24 marca. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie http://www.multikino.pl

 

– 24 kwietnia – ENEMEF: Noc Hobbita kolejny raz przeniesie widzów do magicznego Śródziemia. To wyjątkowy maraton, który zostaje powtórzony na specjalne życzenie wiernych fanów.

ENEMEF_Noc Hobbita_PLAKAT

Ekranizacja bestsellerowej powieści J.R.R. Tolkiena jest imponującym dziełem filmowym, które za sprawą wciągającej fabuły, nadzwyczajnych obrazów i znakomitych efektów specjalnych zamienia salę kinową w magiczny świat, który pochłania każdego bez reszty. Ten maraton to doskonała okazja, aby na nowo przeżyć ekscytujące historie bohaterów
i poczuć niesamowity smak przygody. W repertuarze:
– Hobbit: Niezwykła podróż,
– Hobbit: Pustkowe Smauga,
– Hobbit: Bitwa Pięciu Armii.

Dołącz do Nocy Hobbita na Facebooku:
http://bitly.pl/677359

*** Więcej informacji***
http://www.enemef.pl

Ceny biletów: od 20 do 29 zł za całą noc w kinie (trzy filmy):
– 20 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 20 zł każdy
– 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 29 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:30 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,
– przedsprzedaż rozpocznie się 20 marca.