Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • letnie_wyprzedaże
  • baner główny_niedziela
  • baner_główny_16.07
  • baner główny_kuchnie
  • baner-www-957x304px

15 – te Urodziny Galerii Olimp już za nami

_MG_4034-2

W niedzielę 25 października 2015 r. mieliśmy okazję do świętowania wyjątkowego jubileuszu 15- tych Urodzin Galerii Olimp. Na gości, którzy odwiedzili w ten dzień nasze centrum handlowe czekało wiele ciekawych atrakcji, wydarzeń oraz nagród. Na koniec wysłuchaliśmy urzekającego występu Kasi Popowskiej, która zaśpiewała swoje przeboje w akustycznym brzmieniu.

15 – te Urodziny Galerii Olimp były okazją, aby zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Już od samego rama można było podziwiać specjalnie przygotowany na tą okazję pokaz Społecznego Ogniska Baletowego Lublin. Członkowie Ogniska stworzyli niezwykłe widowisko a pokaz każdej grupy był nagradzany gromkimi brawami. Wielbicieli dobrej muzyki zachwycił zespół gitarzystów ze Szkoły Muzycznej Yamacha a przede wszystkim recital wirtuoza trąbki Piotra Macha, współpracującego m.in. ze Teatrem Muzycznym w Lublinie oraz znanej lubelskiej wokalistki Agnieszki Wiechnik.

Jubileusz dał też możliwość obejrzenia różnych stylizacji ubioru podczas pokazów mody, w których zaprezentowane zostały najnowsze kolekcje dostępne w sklepach i salonach Galerii Olimp. Modelki i modele zaprezentowali różne style ubioru między innymi tak kolekcje sportowe, casual, klasyczne czy wieczorowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć także licznie reprezentowanej w centrum mody dziecięcej, prezentowanej przez znakomicie się bawiących najmłodszych modeli.
Nieograniczone możliwości zabawy miały również dzieci. Specjalnie z myślą o nich powstawały dwie strefy animacji, w których czekały na nie sympatyczne animatorki oferujące całą gamę gier i zabaw. Gościliśmy też naszych przyjaciół z Lubelskiego Towarzystwa Studentów Analityki Medycznej oraz Samodzielnej Grupie Ratowniczej Lublin, która uczyła nas zasad udzielania pierwszej pomocy.

Największe emocje czekały jednak późnym popołudniem. Na początku poznaliśmy zwycięzcę Konkursu Urodzinowego Galerii Olimp „Wygraj podróż marzeń z ITAKĄ” z okazji jubileuszu 15 – lecia naszego centrum handlowego. Klienci mogli w nim wygrać voucher na kwotę 4 tys. zł na podróż w wybrane przez siebie miejsce, spośród ofert dostępnych w Salonie ITAKA w Galerii Olimp. Wystarczyło przyjść do centrum w terminie od 16 do 23 października, zrobić zakupy za kwotę minimum 20 złotych, wypełnić kupon i pojawić się na finale konkursu podczas imprezy urodzinowej.

Uczestnicy Konkursu mieli za zadanie dokończyć na Kuponie Konkursowym dokończyć zdanie: „Lubię Galerię Olimp bo:..”. Zwycięskie hasło brzmiało:

Lubię Galerię Olimp, bo
jest:

Bogaty wybór
Otwarta do późna
Stylowa
Kompleksowa
Absolutnie najlepsza
Po prostu BOSKA!

Autorką hasała jest Pani Anna Olszewska, która za zwycięstwo w konkursie otrzymała voucher na podróż z Biurem Podróży ITAKA! Gratulujemy Pani Ani i życzymy fantastycznej podróży.

Podczas Urodzin nie mogło też zabraknąć tortu urodzinowego. Wielkie, trzyczęściowe dzieło sztuki cukierniczej pojawiło się w efektownej oprawie w historycznej, pierwszej części Galerii Olimp pod charakterystyczną fontanną. Kolejka chętnych była długa ale każdy, kto chciał skosztować te pyszności doczekał się na swoją porcję . Pierwszy kawałek symbolicznie ukroił Prezes właściciela centrum, Spółki Transhurt, Pan Grzegorz Dębiec, który piętnaście lat temu otwierał w tym miejscu pierwszą Galerię przy Al. Spółdzielczości Pracy.

Jubileusz zakończył koncert Kasi Popowskiej, która zachwyciła nas swoim głosem przy akustycznym akompaniamencie. Jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej zaśpiewała takie przeboje jak „Przyjdzie taki dzień”, „Tlen” oraz „Lecę tam”. Po koncercie fani będą mogli spotkać się z Kasią i otrzymać jej autograf.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ten wyjątkowy dla nas dzień świętowali z nami 15 – te Urodziny Galerii Olimp. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być razem już od piętnastu lat!

 

_MG_3690 _MG_3853 _MG_3869 _MG_3898 _MG_3946 _MG_3982 _MG_4015-2 _MG_4034-2 _MG_4051 _MG_4068 _MG_4133 _MG_4146 _MG_4159 _MG_4178