Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_FS_957x304
  • banner_1166x320px (002)
  • OLIMPstudent

Kiermasz Świąteczny w Galerii Olimp 17 -23 grudnia.

1920x1080

W dniach 17 – 23 grudnia mamy przyjemność zaprosić Państwa na świąteczną  edycję  Kiermaszu Produktów Regionalnych Festiwal Smaków. Na Kiermaszu znajdą Państwo wyjątkową ofertę naturalnej żywności, rękodzieła artystycznego, upominków, dekoracji i ozdób świątecznych.

Na Festiwalu Smaków nie zabraknie  jak zawsze najwyższej jakości sprawdzonych tradycyjnych polskich produktów, takich jak: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleby na zakwasie, pierogi, krokiety, oscypki, sery, ekologiczne warzywa i owoce, miody, konfitury, ciasta staropolskie, sękacze, soki naturalne, piwa tradycyjne. Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym z tradycyjnych sklepów.

Uzupełnieniem sprawdzonej oferty doskonałych produktów spożywczych będą przedmioty rękodzieła przydatne w każdej kuchni.

Obecni będą także artyści, rzemieślnicy i twórcy ludowi z terenu całego kraju, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia i tradycyjnych obrzędów. Na Kiermaszu nie zabraknie bombek, stroików, dekoracji świątecznych oraz drobnych upominków.

Kiermasz trwać będzie od czwartku 17 grudnia, do środy 23 grudnia. Stoiska funkcjonować będą w godzinach otwarcia Galerii 10.00 – 21.00 (w niedzielę  w godz. 10.00 – 20.00).

Serdecznie zapraszamy!

OLIMP_kiermasz__plakat_A2_grudzien