Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_FS_957x304
  • banner_1166x320px (002)
  • OLIMPstudent

Malowanie Świątecznych Aniołów w sobotę w Galerii Olimp.

plakat_web_anioly

W sobotę 12 grudnia Urząd Miasta Lublin, Galeria Olimp i Mobilne Studio Ceramiki Dekoramika zapraszają na Malowanie Świątecznych Aniołów. Każdy kto odwiedzi tego dnia Galerię Olimp będzie mógł stworzyć własne dzieło sztuki w postaci własnoręcznie pomalowanej ceramicznej figury anioła. Będzie to z pewnością doskonała pamiątka a być może także wyjątkowy prezent, którym będzie można obdarować bliską osobę. Na warsztaty Malowania Aniołów zapraszamy w godzinach 14 – 16 do lobby najnowszej części Galerii Olimp na pierwszym piętrze obok Multikina.

Malowanie jako pierwsi zaczęli już znani lublinianie. Swoje figurki mają już Zastępca Prezydenta Miasta Lublin Krzysztof Komorski oraz jego córka Marysia, Krzysztof Cugowski, Michał Krawczyk oraz Piotra Krawczyka z Rady Miasta Lublin, Piotr Kowalczyk i Prezes Transhurtu Grzegorz Dębiec.

Teraz kolej na Was! Zapraszamy do wspólnego malowania Świątecznych Aniołów. Macie na to okazję dziś od godziny 14 do 16. Pomalujcie je według własnej wizji artystycznej pod okiem Studia Ceramiki Mobilnej Dekoramika i odbierzcie za tydzień pięknie wypalone i zeszklone.

Zapraszamy dziś do lobby północnej części Galerii Olimp na pierwszym piętrze obok Multikina.

Wszystkich, którzy dziś pomalują swoje Anioły, zapraszamy po odbiór gotowych figurek za tydzień, w sobotę 19 grudnia od godziny 14 do 18 w tym samym miejscu, przy okazji kolejnych warsztatów z Dekoramiką!

Serdecznie zapraszamy!

plakat_web_anioly