Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_FS_957x304
  • banner_1166x320px (002)
  • OLIMPstudent

Święty Mikołaj odwiedził Galerię Olimp!

IMG_9977 (Kopiowanie)

W niedzielę 6 grudnia Galerię Olimp odwiedził wyjątkowy Gość – Święty Mikołaj! Przybył on na swych magicznych saniach, wioząc ze sobą wielki wór prezentów. Przygotował też wiele atrakcji, zabaw i konkursów, którymi uraczył nas wraz z pomagającymi mu śnieżynkami.

Mikołaj przybył do nas już rano, witając czekające na niego dzieci, po czym zasiadł na pięknie przystrojonym tronie, tuż przy wielkiej świątecznej choince. Przywiózł on ze sobą mnóstwo prezentów, które wręczył wszystkim dzieciom, odwiedzającym tego dnia Galerię. Wspierały go sympatyczne śnieżynki, które zabrały dzieci w świat fascynującej zabawy. Każdy z naszych najmłodszych Klientów, który tego dnia odwiedził Galerię Olimp mógł liczyć na ekscytującą rozrywkę.

Mikołaj czekał na dzieci także po drugiej stronie centrum – w lobby części północnej na poziomie Multikina. Tam wraz ze swoimi pomocnikami oddał się wraz z dziećmi wesołym harcom i igraszkom. Odbyły się między innymi zabawy ruchowe, improwizacje muzyczno-ruchowe, wspólne śpiewanie, recytowanie wierszyków, konkurencje sprawnościowe a także aktywności plastyczne. Mikołaj wraz ze śnieżynkami zorganizował też ciekawe konkursy w których do wygrania były wartościowe nagrody i upominki.

Specjalnie dla Mikołaja zaśpiewały i zatańczyły małe elfiki z Przedszkola Elfik. Wyraźnie poruszony Mikołaj dał się porwać skocznym rytmom i zaczął zabawę kiwając się w rytm muzyki. Po wspólnych tańcach dzieci napisały też wspólnie z list do Świętego Mikołaja,w którym poprosiły go o wymarzone prezenty. Nasz Gość List oczywiście przyjął i obiecał że wszystkie dzieci odwiedzi w Galerii Olimp przy okazji kolejnego Dnia Świętego Mikołaja, spełniając ich marzenia.

Święty Mikołaj powrócił już do do swojego domu w dalekiej Laponii a my długo będziemy wspominać jego wizytę oraz czekać na jego kolejną wizytę. Do zobaczenia Święty Mikołaju.

Przy organizacji prezentów Świętemu Mikołajowi pomagały następujące sklepy i punkty usługowe w Galerii Olimp:

Reporter Young
Produkty Benedyktyńskie
Salon Biżuterii Pandora
Multikino
Salon Cukierniczy Solidarność
Wyspa kosmetyczna Glazel Visage
Delikatesy Alma
Subway
Toys R Us
Go Sport
Tonext
Ziaja dla Ciebie
Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek
Mc Donalds
Moja Apteka

A tak bawiliśmy się wspólnie ze Świętym Mikołajem: