Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner_głowny_wiosna
  • banner_950x304px
  • baner główny 19-25.03
  • baner główny kiermasz wielkanocny

Galeria Olimp partnerem Koncertu walentynkowego „Trzech Tenorów i Ona Jedna”

_plakat Trzech Tenorów i Ona Jedna!

Galeria Olimp została partnerem Koncertu Walentynkowego ” Trzech Tenorów i Ona Jedna!!!”. Koncert odbędzie się 19 lutego w Centrum Kongresowym UP w Lublinie o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy!

OPIS KONCERTU WALENTYNKOWEGO

Wyjątkowe wydarzenie jakiego w Lublinie do tej pory nie było!

Bowiem przed Państwem wystąpią trzej tenorzy! I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ,że towarzyszyć im będzie Ona ,jedyna kobieta wśród trzech tenorów.

Koncert Walentynkowy ” Ich Trzech i Ona Jedna!!! „to zbiór takich przebojów jak „Twoim jest serce me”, „Besame Mucho”, „Love metender”,”Usta Milczą, dusza śpiewa” czy „Brunetki, blondynki”,”ThePrayer” to tylko nieliczne tytuły, które ukołyszą Państwa duszę w tym wyjątkowym dniu!

W powietrzu unosić się będzie słodki zapach miłości a nasi znakomici artyści sprawią, że niejedno serce cudownie zadrży w rytm największych miłosnych przebojów, zabierzemy Państwa w sentymentalną podróż po zakamarkach serca i duszy i podróż ta będzie wyjątkowo miła!!!

Takie nazwiska jak Mirosław Niewiadomski (tenor), Kamila Lendzion (sopran), Kordian Kacperski (tenor), Bartosz Kuczyk (tenor) są gwarancją najwyższego poziomu artystycznego.

Artyści nasi są solistami Teatru Wielkiego w Łodzi, Poznaniu, Opery Bałtyckiej, Teatru Wielkiego w Warszawie, współpracują z licznymi filharmoniami w kraju i za granicą!

W programie można usłyszeć takie szlagiery jak „Granada”,”Kto meusta całuje ten śni”, „Podmoskiewnyje wieczory”, „Song of love”,”Cosie dzieje oszaleję”,”Jakże mam Ci wytłumaczyć”,, „Tell him”,”TangoJalousie”,”Halleluja”, „Sway”,”My way”,”Walc z Nocy i Dni” czy wreszcie „Miłość Ci wszystko wybaczy”!!!

Przypomnicie sobie Państwo z nami wszystkie kolory miłości a przewodnikiem w tej podróży będzie wyśmienity Bartosz Kuczyk, który zaskoczy Państwa nie tylko pięknym śpiewem ale również błyskotliwą , pełną żaru i humoru konferansjerką !!!

Przed Koncertem jak i w przerwie podajemy pyszną świeżo mieloną kawę serwowaną przez Lubelska Palarnię Kawy LUBCAFE.

Dodatkową atrakcją tego Wieczoru będą degustacje serów długodojrzewających SKARBY SEROWARA, lodów bez konserwantów POLONIA CAFE oraz loteria wizytówkowa z bardzo atrakcyjnymi nagrodami od Partnerów Wydarzenia.

Zapraszamy Serdecznie!!

 _plakat Trzech Tenorów i Ona Jedna!