Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • letnie_wyprzedaże
  • baner główny_niedziela
  • baner_główny_16.07
  • baner główny_kuchnie
  • baner-www-957x304px

Miasteczko Zdrowia i Urody w Galerii Olimp – tak było!

IMG_2743

W niedzielę 6 marca w Galerii Olimp odbyła się kolejna edycja akcji „Miasteczko Zdrowia i Urody”. Wydarzenie, z myślą o mieszkankach Lublina i okolic, w przeddzień ich święta zorganizował Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Miasta Lublin.

Dzięki akcji Lubinianki miały okazję zadbać o swoje zdrowie m. in. dzięki spotkaniom ze specjalistami w zakresie medycyny, możliwości uzyskania porad zdrowotnych, badaniom profilaktycznym takim jak pomiary glikemii czy pomiary ciśnienia tętniczego krwi, uzyskać informacje na temat profilaktyki nowotworów. Można też było przećwiczyć swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Odwiedzający Miasteczko chętnie korzystały też z zabiegów i porad kosmetycznych a najodważniejsze także we wspólnych tańcach zumby i fitness.

Tradycyjnie nie zabrakło też wydarzeń artystycznych. Podczas wydarzenia zaprezentowały się grupy i soliści z Młodzieżowych Domów Kultury z Lublina w tym Młodzieżowego Domu Kultury „ŁĘGI” Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby”, Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” i Dzielnicowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów”. Impreza była też okazją do podziwiania formacji tanecznej GAMZA oraz zabawy przy melodyjnych rytmach zespołu Pozytyvni.pl. Nie obyło się też bez życzeń i kwiatów dla mieszkanek Lublina i okolic. Z okazji Dnia Kobiet złoży je im osobiście Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk.

Nie lada atrakcją był też pokaz mody prezentujący wiosenne kolekcje, w specjalnej aranżacji choreograficznej przygotowanej przez Studio Tańca UDS. Tancerze Studia zaprezentują się w energicznych układach w kolekcjach salonów YUPS!, Carlo Sarti, KappAhl, Lucyna, Pawo, Sizeer, By o la la oraz KiK. Na scenie wystąpili też najmłodsi artyści UDS-u prezentujący stylizacje z salonów Wójcik, Skrzat, Reporter Young oraz Coccodrillo.

A my przy okazji relacji z Miasteczka Zdrowia i Urody dołączamy się do życzeń Pana Prezydenta. Wszystkiego najlepszego Drogie Panie!

 

W ramach Miasteczka Zdrowia I Urody zaprezentowali się:

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiekj im. św. Jana z Dukli
Instytut Urody Revital Skin
Centrum Medyczne SANITAS
Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lublinie
Lubelskie Stowarzyszenie Amazonek
Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie
Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Sekret Ślimaka
CenterMed Lublin
Naturhouse
Get Gym
Punkt Konsultacyjny Niezależnych Doradców Mary Kay
Lean and Healthy
Beata Biernacka
IFMSA – Poland oddział Lublin Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny
Nail Bar Mona Lisa
Samodzielna Grupa Ratownicza Lublin
Narodowy Fundusz Zdrowia Lubelski Oddział Wojewódzki w Lublinie
Komenda Miejska Policji w Lublinie